Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy egyik pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egyik pasi ezt mondja, a másik azt?

Figyelt kérdés

Eddig 2 fiúval voltam. Az első barátom szerint lent szűk vagyok és többször elélvezett már bennem. Az ő pénisze hosszra és vastagságra is nagyobb volt. A második pasival nem jártunk, hanem amikor egyikőnknek sem volt senkije, barátság extráztunk. Neki kisebb volt, mint az exemnek és kevésbé vastag. Illetve ő előttem 1 lánnyal volt, aki kb. 10 centivel alacsonyabb volt mint én (azt hallottam, magasabb lányoknal a hüvelyük is hosszabb). Ő azt mondta hogy elég tágnak érez.

Azért szexuális izgalom hatására elég rendesen szoktam nedvesedni és tágulni. Az első barátomnál szabályosan éreztem, hogy szétfeszít behatoláskor, míg a második fiúnál nem volt ilyen tapasztalatom. Jól sejtem, hogy az eltérő pénisz miatt lehet hogy az egyik szűknek érez, a másik tágnak?

Illetve ha a 2. fiú így kérdezte meg, hogy "jól éreztem hogy elég tág vqgy odalent?😅" ez gyakorlatilag egy burkolt beszólás akart lenni?



2022. júl. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Jól látod, számít a méret ki milyennek érez. A második fickód ettől még egy kis pöts, verje akkor a markába a jövőben ha nem vagy neki elég jó.
2022. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te pinád tág hanem az ő kukija kis szar.
2022. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen burkolt beszolas volt.


Amugy meg szexnel is osszekell talalni biologialiag hogy jo legyen mindket felnek. Rövid hüvelyjarathoz eleg 10-14 centis f.rok is. Akinek hosszabb, annak kell a dorongosabb.

2022. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem osszesen 3 ferfival volt "ugy" dolgom.. Elsonek nagyobb volt , a masodiknak kicsivel kisebb, a 3.-nak meg szinten kisebb .. De mind azt mondta hogy szuk vagyok.
2022. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!