Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ismerkedési folyamat során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedési folyamat során mindig a nő dönti el mikor kerül sor a szexre?

Figyelt kérdés

Sokszor éri az a vád a férfiakat, hogy faék egyszerűségű ösztönlények, de az speciel igaz, hogy egy néhány másodperc alatt ki tud alakulni a testi vágy, nem kell hozzá érzelmi vagy szerelmi kötődés.

Ha elindul egy ismerkedés akkor kvázi a férfi már bármelyik pillanatban készen állna egy dugásra az adott nővel csak ugye le kell játszani a tiszteletköröket vagy van olyan is, hogy a nő szeretne már szexelni és a férfi mondja, hogy jaj inkább ne? Azért ez fura lenne, ha ott van a lehetőség és nem élni vele.



2022. júl. 29. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát többnyire a nő dönti el, szököévente van olyan hogy a nő már szeretné a pasi meg valamiért ódzkodik (de annak többnyire megvan az "oka").
2022. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
1. A nők ugyanúgy viszketnek.
2022. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag is általaban a ferfiak akarjak hamarabb. Szival meg kell varni amig a nonis keszen all
2022. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz azert akarhogy nezzuk a nok kiszolgaltatottabbak a szexben. Ezert is legtobb nonek kell bizalom (nem feltetlen erzelmek) hogy szexelni akarjon valakivel. Egy ferfi fizikai eroben is folenyben van, meg szex kozben sem a ferfi az, akinek fajdalmat okozhatnak, ezert szerintem ertheto, miert vannak benne a buliban gyorsabban :D
2022. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Mondjuk a férfiaknak is van kockázat, ha olyan nővel fekszenek le, aki aztán megszívatja őket. A betegségeket ők is elkaphatják vagy hogy a nő gyorsan teherbe akar esni, aztán kiforgatja őket a vagyonukból (nem tudom valóéletben mennyire gyakori az ilyesmi, de filmekben rengeteg sztori épül erre).

Viszont abban egyetértek, hogy fizikailag a férfinak sokkal könnyebb dolga van,. Ha ott van egy meztelen női test és egy nedves vagina, akkor az ő szempontjából már olyan nagyon rossz dolog nem történhet. :D

2022. júl. 29. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

4-es tökéletesen leírta, egy férfi nem sokat veszthet, ha fejest ugrik egy alkalmiba. A nők igen. A minimum rossz, ami történthet, ha simán nem elégítik ki őket. Ezen kívül történhet erőszak, rablás, gyilkosság. Gondolj bele, nőként egy légyottra hogy mész fel egy idegen férfi lakására az említett 2 perces ismertség után? És ha még 2 haverja vár ott? Saját lakás sem szerencsésebb. És ha fojtogatós szexre bukik, amit én utálok, vagy análisan akarja, és meg is csinálja az akaratom ellenére? Én így nem jártam, de közeli ismerős igen. És bunkó pasi van ám. 2 perc alatt, de sajnos ennél jóval hosszabb idő alatt is nehéz kiszűrni.

Szóval igen, többnyire a nő dönti el, mert ő viszi vásárra a bőrét. És nem feltétlenül érzelmeket kell beleképzelni, nem a kötődés az, ami kell a nőknek elsősorban, hanem bizalom.

2022. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

5

Hat huzzanak a pocsukre gumit, ha felnek a betegsegtol, meg a terhessegtol es kesz. Ne hasonlitsuk mar ossze ezeket azzal, amikor egy ferfi a fizikai folenyevel visszael, es leszarja mi jo a nonek, eroszakoskodik vele.

Vagyonbol meg kiforgatni csak azt lehet, aki hagyja. De ez forditott felallasban is megtortenhet.

2022. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

És a nőnek mi adja elsősorban a bizalom alapját, ha meg nem ismeri a férfit? Az ha a férfinek magas státusa van vagy ha más emberek (köztük nők) pozitívan nyilatkoznak róla? A jó külső értem, hogy vonzalmat ébreszt valakiben, de bizalmat nem feltétlenül.

2022. júl. 29. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizony
2022. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
87%
A végső szó mindig a nőké. És ez így helyes. Ha a pasi nem tudja elcsavarni a nő fejét, akkor hoppon marad. Ez az evolúció szűrője.
2022. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!