Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Az elmúlt 1 évben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Az elmúlt 1 évben folyamatosan új pasikra vadásztam, mert izgatnak. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
Csak mert nem szeretnék ilyen lenni. Azért persze nem minden nap új partnert keresek, de havi 1 igen. Pedig tudom, hogy annak örülnék leginkább ha egy fix lenne. Ti is voltatok így?

2012. máj. 31. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd kikúrogatod magad azt lenyugszol.
2012. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen időszakom, amikor hetente több pasival is kavartam... Izgalmas volt, de én is tudtam hogy inkább egy komolyabb kapcsolatot szeretnék.

Januárban elhatároztam, hogy abba hagyom végleg ezt és keresek valakit akivel boldog lehetek.

Teljesen más egy kapcsolat... Nehezebb de mégis szebb :)

Ha te is ezt szeretnéd, akkor nyilván így fogsz majd tenni. Csak elhatározás kérdése, hogy mikor :)


21/f

2012. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek olyan csődörök akik naponta/hetente új nőket kúrogatnak mi? -.-
2012. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és aktív vagyok ha ez számít!
2012. máj. 31. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

nemtudom...nekem is valamiért tetszik ha egy pasi mindennap más pasikat dug meg:D nem volt még olyan h egy valaki vissza akart menni hozzád h csak még egyszer tedd be neki, és te nem engedted?xD

am ha akarsz komoly kapcsit sztem elmúlik...nemhiszem h örökre ilyen leszel...meg sztem kell mindenkinek egy ilyen időszak

meg kitudja lehet így találod meg az igazit..mert megtetszik(úgy igazából) az egyik esti vacsorád és majd többször dugod aztán már összebújás...smár..meg ilyenek:D

2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fogod:D mivel meleg vagy szerintem fogadd el magad:D ennem semmi rossz nincs még ha ez távol áll tőled akkor is a legjobb ha elfogadod és ink igyekszel egy komoly kapcsolatra törekedni 18/fiu (meleg)
2012. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de előző itt nem a melegségére kérdezett rá hogy az fog-e elmúlni hanem az h váltogatja a partnereit
2012. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!