Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan érzésetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan érzésetek hogy kicsit féltékenyek voltatok haverotokra hogy neki mondjuk egy tok dögös csaja van és hogy biztos gyakran a haverotokat leszopja vagy sokat dugnak és hogy te mivel szingli vagy így ezeket nem kapjátok meg?

Figyelt kérdés
Illetve volt hogy nektek volt csajotok és rátok voltak féltékenyek ezek miatt?

2022. júl. 28. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen haverom, de szerintem nem szabad féltékenynek lenni, igaz magyar embernél az van hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb, de nálam nem. Én örülök neki, hogyha sokat szexelnek és jól elvannak.
2022. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Volt ilyen haverom, ilyen csajjal.

Megdugtam a csajt, a sráccal meg összevesztünk

Mielőtt bárki pálcát törne felettem, lassan 20 éves tinédzser sztori :))


37F

2022. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt olyan haverom, ekkor én is kapcsolatban voltam, csak épp barátnőmmel olyan sűrűn szexeltünk hogy mellette egy cölibátus fel sem tűnt volna és igen irigy voltam haveromra hogy szép barátnője van és sűrűn csinálják 25f
2022. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha
2022. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt egy gyönyörű osztálytársam, nagyon oda voltam érte. Minden téren rendben volt, belső tulajdonságokban is. Aztán jött az online oktatás, nem talákoztunk. (Hozzáteszem én másik városba jártam be suliba.)


Aztán ez a lány összejött egy osztálytársammal, akivel viszonylag haveri kapcsolatban voltam. Teljesen letaglóztam. Aztán belegondoltam, hogy ő dugja, csókolgatja helyettem a lányt, a lány meg nem engem kényeztet, hanem mást. Nehéz volt túllépni rajta, de mára már sikerült.

2022. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

én pl. féltékeny voltam orván elvtársra, hogy milyen sokat lopott már össze!

De aztán úgydöntöttem leszarom. Mit féltékenykedjek, amikor a tetű már minent ellopott? Akkor nekem már nincs mit, így nincs min bosszankodjak! Dögöljön eg a saját szarába!

2022. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm aki állandóan arról számolt be a pasija hogy és mikor és milyen keményen és milyen jól... Na nekem akkor 1.5 éve nem volt senkim és pokhalos voltam. Na rá irigykedtek. 28N
2022. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5

Veled is összejött volna, ha nem vagy málészájú. Megérdemled, hogy csak vágyakozz

2022. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!