Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akit taszítanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit taszítanak a nagyon önbizalommal teli, öntelt, beképzelt fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy a legtöbb csajnak ez jön be, főleg fiatalon.
2022. júl. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van van, bőőőőven van...
2022. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh igen, nagyon. Nekem mindig az jut eszembe hogy hol lognak a csontvazak a feszerben az ilyen embereknel. Mi az amit palastolni akar a hangos onteltsegevel? En ilyenkor mindig veszelyt erzek.


Nekem inkabb a visszahuzodo intelligens fiuk jonnek be. Azok, akiknel megismerkedes kozben jossz ra hogy jajj, ezt is tudja, azt is, vagy kiderul hogy megyei bajnok mondjuk sportloveszetben. Hogy elert mar valamit de nem teszi kirakatba. Az a legvonzobb. Mert tudataban van onmaganak es nem kellenek neki az elnyomo jatszadozasok.

2022. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen még elég fiatalnak tartom magam, de engem pl kifejezetten taszít. És tiniként is taszított.
2022. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden normális not taszitanak a komplexusos kisfiúk
2022. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!