Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit a suliban alfa vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit a suliban alfa vagy domináns csajnak tartottál az milyen nő lett, megtartotta ezt a titulusát, mondjuk amikor egy osztálytalálkozó keretében újra láttad?

Figyelt kérdés

Vagy ezek a szerepek teljesen felcserélődtek a csajok közt?

Nálatok hogy volt ez, volt olyan csaj aki ilyen tekintetben meglepetést okozott?

Ha igen akkor ki és miért?



2022. júl. 27. 16:34
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Van aki maradt olyan amilyen van aki meg változott
2022. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az általánosiskolai osztályomban akik ilyen nagyszájú csitrik voltak akik mindenkit terrorizáltak, közben meg az összes srác oda volt értük, na belőlük szar se lett. :D Mind műkörmös meg bolti eladó meg tudom is én.Pedig ők voltak az iskola üdvöskéi, már kb arra ötöst kaptak hogy szépen mosolyognak. Mondjuk meg kell hagyni ez egy vidéki kifejezetten szar általános iskola volt.

Gimiben már nem volt ilyen egyértelmű hierarchia meg alá-fölé rendeltség.

2022. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5 ös volt a picike. Anyu apu meg naponta a suliba hogy dejófejek. Láttam kapálni a körforgalomban. Én meg 2 es voltam.
2022. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyanugy mint 2. Azzal a kulonbseggel hogy normalis minosegu iskolaba jartam. A szupersztrarokbol mind polcrako lett.
2022. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!