Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne célravezető ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne célravezető ha a kolléganőmmel frissen kialakítandó szeretői viszonyunk első aktusánál megmutatnám/felhoznám a domináns énem?

Figyelt kérdés
Már beszélgettünk ilyesmiről de nem tudom milyen szintig kedveli ha a férfi a domináns az ágyban,és azt sem tudom esetleg volt-e korábban domja,viszont ha nem gerjed rá teljes mértékben és en túl domináns leszek elsőre akkor nem akar majd több szexet,ha viszont gerjed rá akkor már az első alkalommal abszolút jó benyomás leszek és rögtön magamhoz láncolom.

2022. júl. 25. 11:02
 1/8 anonim válasza:
83%
Szerintem mutasd meg neki de csak finoman hogy tudja mit vállal,elsőnek ne folytogasd meg ilyesmi, de egy kis fenekelés belefér
2022. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mérd fel a terepet, hogy mi erről a véleménye. Első alkalommal is megkérdezheted, hogy szeretne-e kipróbálni valami kevésbé megszokott dolgot veled. Ha nyitott rá, akkor fokozatosan építsd fel neki ezt az egészet
2022. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Minden nő szereti ha domináns a férfi, szeretői kapcsolatban főleg.

Ha emlékezetest akarsz, mehet sok nyállal seggbe is, szeretik mikor csorog a seggükből ki aztán az irodában

2022. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés. Mikor a smpixie.com-n ismerkedem akkor nem kérdés. Viszont minden más esetben igen. Én amúgy elsőre már felvetem, mert ha nincs benne, akkor én fogom nem akarni majd a kapcsolatot...
2022. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lóbálj meg előtte egy bilincset. A reakciójából minden ki fog derülni.
2022. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár misszionáriusban is belesúghatod a fülébe, mit szeretnél vele csinálni, és megkérdezheted, hogy az tetszene e neki. Nyilván nem a legdurvább fétiseddel, vágyaddal kell kezdeni, de fel lehet építeni. :)
2022. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Jézus de utálom az ilyen gyökereket. Menj le egy jiu jitsu edzésre, ott legyél “domináns”. Blah.
2022. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

7#! 😆🤣👍🥋 Ott a pont, ill. Ippon!

Egy Aikido-s

2022. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!