Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy zavar, hogy ilyen épeket tölt fel?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rib*s képeket rak fel instára, és ez eléggé zavar, de nem akarom megbántani. Hogy jelezzem neki?

2022. júl. 24. 16:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%

Én értem amit mondasz.

Tesóm jóga oktató, ő is nyáron (egész nyáron) parkokban, szabadban bikiniben fotózkodik, és egész évben heti 3-4 képet tesz ki.

Pl. mérlegállás, de hátulról, ahol látni, hogy a bugyi a fenekébe csúszik.


Mondtam neki, erre közölte, hogy vannak más, durvább csajok az instán ez hozza a követőket, és így jönnek hozzá jóga tanítványok.


Ja, és csomó pasi is ír neki, küld pénisz fotót.

Mondtam neki, hogy mit csodálkozik,ha ilyet tölt fel.


Tulajdonképpen nem tudsz mit tenni.

Ha beleszólsz mit csinál, az sértő, ebben igaza van.

2022. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Jó példa a naturista srác válasza.

Így még egyszer felteszem ezt a kérdést: elítéled másokkal szemben is, vagy csak magadnak akarod a csaj látványát?

2022. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
85%
Figyeld meg hogy lepontoznak majd, de én akkor is megmondom a frankót. Az én csajom is lő magáról a tiedénél is durvább képeket, de csak nekem. Nem tesz föl semmi provokatív dolgot a nagy nyilvánosság elé, mert egyrészt erkölcsös és tudatában van, hogy betámadnák férfiak ezrei, de én vagyok az a valaki akit szeret és megbecsül. Másrészt azzal is tisztában van, hogy én fognám a sátorfámat és találnék egy értékrendben hozzám illő másvalakit. Én hordom a nadrágot a kapcsolatban és felnéz rám, tisztel. Ha egy nő nem tisztel, akkor nagy ívben **arni fog a véleményedre, a lelki állapotodra, mindenre. Ja és nehogy belinkeld ám a profilját! Sok szerencsétlen tartja a markát, hátha jut nekik is a jóból ahelyett, hogy segítenének...
2022. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
87%
Na mutasd azt a linket jóbarát
2022. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
93%

Én büszke vagyok arra, hogy egy bombázó az oldalbordám!

Élvezem, ahogy a pasik megbámulják.

Maximálisan megbízom benne, attól nem lesz ribi, hogy mély a dekoltázsa, vagy bikiniben észbontóan néz ki. Az ő szabad választása, hogy mikor mennyit mutat magából! Leégne a képemről a bőr, ha ebbe beleszólnék.

2022. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!