Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szereti egy férfi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti egy férfi az anált jobban , mint a hagyományos szexet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem.
2022. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Veszélytelenebb - nem kell védekezni

Izgalmasabb lehet

Helyzet is izgató lehet


46/F

2022. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, kérdezd meg attól az egy férfitől.
2022. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adott esetben jobban szorit pl, bizalom kerdese, izgato h nem csak a szokvanyos helyek hasznalhatoak ilyesmi. De h jobban szeretne az ember azt nem mondanam
2022. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért izgató?😊 Milyen gondolatot ébreszt? Lehet egyfajta birtoklás esetleg?
2022. júl. 24. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt fizikailag más érzés teljesen, mint a hüvelyi szex. Szűkebb jóval, főleg a bejáratnál, illetve más belül a felület, így adott esetben intenzívebben tudja izgatni a péniszt. Lányoknál, ha lehet, fizikailag még inkább más érzés, gondolom, hiszen a pénisz teljesen más pontokat izgat ilyenkor.


Másrészt ha egy lány megengedi, hogy a fenekét dugjam, az azt jelenti, hogy megbízik bennem teljesen. Hiszen, bár személy szerint nem próbáltam nyilván soha, azzal azért tisztában vagyok, hogy ha durván csinálják, az a lányoknak fájdalmat okozhat.


Végül pedig azért is izgató szerintem, és ilyen szempontból megint a lányoknak meg a fiúknak egyaránt, mert egyszerűen nem hagyományos, kicsit talán amolyan tiltott dolog. Azt a lyukat alapvetően nem élvezkedésre alkotta a természet, mi mégis erre használjuk, és így okozunk egymásnak örömet meg kielégülést.

2022. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!