Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki viselt már nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki viselt már nyitott tangát? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az mégis mi? És akkor mi értelme felvenni ha nem azt takar amit kell?


De igazából lebuktam. Naponta ilyet hordok hátha a nyitott részébe becsússzan egy 2 centis bébirépa egy idegentől🤣🤣🤣

2022. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már hordtam.

Engem meglepett, sokkal kényelmetlenebbnek képzeltem.


19l

2022. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Párom viselt, tőlem kapta, lagziba mentünk és tudta, mennyire kanos vagyok már, megbeszéltünk egy közös jelet, amit egymásnak mutatva egyikőnk követi a másikat egy eldugott helyre és megkapom, szoknyàban volt, nagyon praktikus, hogy csak fel kellett húzni…a többi a mi titkunk 😁
2022. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá precedens, nyilvánvalóan nem az utcára való hanem ágyba a "dugóbugyi".
2022. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam, igazából semmi extra, csak farmer alá nem olyan kényelmes
2022. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sokszor olyan ruhában vagyok, amiben hamar megkaphat a férjem: Szoknya / lazább egyberuha bugyi nélkül vagy nyitott tangával. Overál (rövid és hosszú), aminek a hátulja legombolható / lecipzározhazó vagy kigombolható hátulról előre. Szóval igen, szeretem ezeket. Praktikus darabok mind.
2022. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Számomra kényelmes,van is .43N
2022. júl. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ketto ilyenem van. Altalaban akkor veszem fel ha itthon vagyunk es tudom hogy barmikor lehet szex.
2022. júl. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Nincs vele semmi gond, kényelmes, hordható akár hétköznap is, de nyilván az a szexre van kitalálva. Szóval én is csak akkor veszem fel ha tudom (vagy remélem) hogy szükség lesz arra a nyílásra...
2022. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes :)
2022. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!