Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen nagyon késő ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nagyon késő ha még szűz egy fiú?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék barátnőt de nem jött eddig össze.

Kicsit megviseli már a lelkem, nagyon vágynék a kölcsönös szeretetre meg persze a testi dolgokra.

Van olyan lány aki emiatt nem tudna megkedveli egy fiút mert még szűz ilyen idősen?


2022. júl. 21. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart. A baratom 23 eves volt amikor osszejott velem. Azota is egyutt vagyunk.
2022. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon késő. Véged van. 24 évesen még én hívnálak randira. De így 25 évesen teljesen kizárt, nem is értem mit akarsz még...

21L

2022. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%
És ha 35? : ) Az már kicsit jobban ciki : )
2022. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem is az, hogy késő, de ha eddig nem jött össze, akkor valószínűleg csúnya vagy, és emiatt később sem valószínű, hogy összejön (hacsak nem mész prostihoz). Ha mégis alakulna valami egy lánnyal, akkor viszont soha, semmilyen körülmények között ne mondd el neki, hogy szűz vagy, inkább hazudj!
2022. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Elég gáz
2022. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki csak furcsa hogy itt vagy ennyi idősen és még egy baratnő sem jött össze.Keresd meg az okot hogy mi miatt nem jött össze eddig.
2022. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Srácként mondom azt hogy nem késő és nem ciki, belénk van égetve hogy gimi/egyetemi évek alatt muszáj elveszteni a szüzességet de ez nem egy verseny. 23 évesen én egy 24 éves lánnyal vesztettem el aki szintén szűz volt és nagyon izgatta az hogy szűz vagyok és engem is hogy ő az.

Ne stresszelj rá minden jön majd az idejében, főleg ha nem futó kaland alkalmával akarod elveszteni hanem egy kapcsolatban (én is hasonlóan voltam)

25f

2022. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Emberek, mi a büdös franc ez, hogy az a mániájuk egyeseknek hogy a fiúnak el KELL verni a szüzességét??? Normális, épeszű férfi a házastársának megőrzi a szüzességét! Nem lovak vagyunk, a fenébe is!!!
2022. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"Normális, épeszű férfi a házastársának megőrzi a szüzességét"


És elválik az első évben, mert ki akarja élni magát, vagy nem találta meg az igazit. Brilliáns ötlet!

2022. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Én 32 évesen is szűz vagyok, de én alig próbálkozom, értsd 5 évente 1-szer. Engem más köt le, gyereket nem akarok, ahogy házasodni sem.
2022. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!