Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nő az ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő az ismerkedés elején azt mondaná nektek, hogy ő kizárólag hármas szexet fog akarni (egyedül ő lenne a nő a felállásban) akkor?

Figyelt kérdés
Akkor az ilyen nőről mit gondolnátok, mennyire vennétek komolyan, ha ő azt mondaná komoly kapcsolatot akar, de neki mindig hármas szex kell, a swingert is 2-3 havonta akarná. Tudnátok egy ilyen beállítottságú nővel komoly, tartós kapcsolatban lenni?
2022. júl. 19. 19:31
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
34%
Nem, elhajtanàm a getzibe.
2022. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De miért? Hiszen a legtöbb férfinek az a baja, hogy a nő nem bevállalós és nem akar extra dolgokat, hármast sem. Ha meg akad ilyen nő, az meg nem kell komoly kapcsolatra?
2022. júl. 19. 19:35
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Elhajtanám. Nekem párkapcsolat kell nem tri meg quatro kapcsolat. Nem szeretek osztozkodni
2022. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Lazy Lover ***** válasza:
77%
tartósan nem tudnék max sex kapcsolat lehetne
2022. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem. Ha a kapcsolat elején közli egy nő, hogy szexuálisan bevállalós az nem kell, ha meg nem akar extrákat akkor meg azért nem kell, mert "prűd, konzervatív" mert nem análozik, nem hármasozik? Most akkor hogy van ez?
2022. júl. 19. 19:40
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Ok legyen mindíg hármas de akkor csináljuk az exemmel (N), te belemenél?
2022. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az adott nő csak 2 ferfivel akar hármast, ezt ki is irtam!
2022. júl. 19. 19:41
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
És ha olyan felállásban is csinálnánk mindig, hogy 1 fiú 2 lány? Neked az bejönne?
2022. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ennyire nem ertelmezni a kiírasomban szereplő felteteleket amiket a hölgy szabott?
2022. júl. 19. 19:44
 10/33 Rodi91 ***** válasza:
97%

Azért szerintem a prűd és mindig csak hármas szex között elég tág a skála... Legyen valaki bevállalós, meg ne féljen megélni a szexualitást, de szerintem ez az intimitás rovására menne. Meg is őrülnék, ha nem lehetne spontán szex,amikor megkívánjuk egymást, mert mindig kéne előtte szervezni valakit...


30N

2022. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!