Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb nő szerint így néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szerint így néz ki az ideális férfi?

Figyelt kérdés

Lányok nektek hogy néz ki külsőre az ideális férfi? Létezik hogy a legtöbb nőnek a tipikus férfias, kopasz, szakállas, szőrös, testes férfi jön be? Mint az ilyen:

[link]



2022. júl. 19. 17:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%

[link]



[link]



[link]



[link]



Nem egy kategória, de nekem mind bejön.

A 🐒ok viszont nem....

2022. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16%

Kedves 20-as! Csak jelezném, hogy semmivel sem ápoltabbak, a "favágós" úriemberek, csupán nincsen rajtuk súlytöbblet. Ettől miért lenne ápolatlan az eredeti kérdésben szereplő férfi? Egyrészt, nem mindenkinek a nyeszlett alakok jönnek be. Másrészt, arról nem ő tehet, hogy mennyire szőrös. Mit kellene csinálni, hogy Ken-babásra gyantáztatja magát?

Iszonyúan hányingerem van ezektől a mai divat-májer szépfiúktól... De hogy ennyire nem lehet tisztességesen beszélni emberekről, csak mert nem tömegcikkek, nevetséges.

2022. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem jönnék össze se testes se szőrös férfival ez a típus taszit a leginkább, nagyon gusztustalan
2022. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%

#22

Két barátnőm is van, aki rendszeresen borotválja a férje hátát,a férje kérésére.

Nekem is volt exem, aki erre kért.

Nem az én ötletem volt, az övé.

Nem kell gyantázni, nem kell kenbaba, de a hátán szőrös azért meglehetősen taszító.

2022. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%

#22 az ilyen szintű elzsírosodás alapból ápolatlanságra, illetve igénytelenségre vall. De ha van szemed az fejükön is látszik, hogy ápolatlanok és bunkók. Igényes férfi igenis ad magára .


Képzeld a nők is szőrösödnek, ők se tehetnek róla, mégis rendszeresen letámadják a "természetes" szőrős hónaljat vagy lábat villantó nőket.


Éppen ez az ÁPOLTSÁG lényege, hogy ápolod magad nem úgy vagy ahogy a jóisten megadta.



[link]


Tessék, nem ken baba, de nem is szőrős zsírcsomó. Ilyen egy ápolt és vonzó, férfias férfi.

2022. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyilván te is érzed, hogy túlsarkítottad a dolgot... de amúgy nagyon is igazad van, ez létező, általános jelenség. Ha egy srác picit helyesebb fajta az ördögnél, akkor mindjárt indul a 6uzizás, a meztelencsigázás, meg hogy kéne az ilyen a nyavalyának... Egész meg vannak rettenve attól, ha valaki jóképű, hát még ha valami frizurája is van, sőt, kiadja az alakját a ruha, és valami átszellemült küldetéstudattal taposnák vissza a sárba mind, aki nem úgy néz ki, és nem úgy öltözik, mint a kettővel ezelőtti "csodálatos" nemzedék, akikhez képest a bontási kátránypapír is felemelő látvány.
2022. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#26, de ezt csak a legrondább és legostobább prolik csinálják, akik azt hiszik, hogy mert ők dagadt, szőrős,ősszakállas, mackónadrágos alkesz kőművesek, akkor már az ilyrn egy igazi férfi.


Ez a réteg leb.uzizza pl.Enrique Inglesias-t is, meg úgy általában bárkit aki vonzó és bejön a nőknek. Ja, és ők azok akik pl.még mindig a 14 éveskori Justin Biebert, a 17 éves Zac Efront stb.cikizik, szidják és attól érzik magukat férfinak, hogy kvázi gyerekekbe kötnek bele.

2022. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
26 Teljesen egyetértek veled. Én is ezt vettem észre. Ezért is írtam ki a kérdést hogy most akkor mi van.
2022. júl. 20. 16:26
 29/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bejönnek a nagydarab szakállas hústömb férfiak, de nem értem minek kell egymást azért szidni mert hogy neki más tetszik 🙁
2022. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!