Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a pasitok körülmeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok körülmetélt, hogyan szoktátok neki kézzel kényeztetni?

Figyelt kérdés
Metélt srácot hogyan lehet hatásosan kényeztetni kézzel?

2022. júl. 18. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

#10

Biztos van átmenet is, de ne kelljen már ide leírnom minden eddigi partnerem erre vonatkozó ténykedését🤪

De olvasva a kommenteket (nem csak itt, hanem más hasonló témájú kérdésben is) a válaszolók többségének semmi tapasztalata, de mégis qrva okos.

Pl síkosító... Nem kell. Vagy úgy gondolják itt többen, hogy itt lapul mindig a telo mellett? Pfff....

És az, hogy hogyan kell hozzányúlni egy metélt f@szhoz?ugyanugy, mint a másikhoz. A NŐ úgyis tudja tudat alatt is, hogy mit kell tennie.

Aki meg nem, annak mindegy mi van a kezében.

Egyéb tapasztalat szerint pedig az a nő, aki volt már metélt partnerrel, annak egy sima aktus nem jelentett problémát. Ha már kicsit foglalkozik is eme testrésszel, akkor viszont jelentősen pozitív a visszajelzés, azaz tetszik nekik, hogy nincs fityma.

Persze van, aki elutasitja élből. Nem gond, de randin ez az első kérdés? Vagy sex előtt megkerdezi? Mert akkor nagyon sajnálom őt, hogy ilyen felületes az élete... Hiszen mi, férfiak sem kérdezzük első sex előtt soha, hogy baba vagy saláta a kényeztetni kívánt terület kialakitása. Tulajdonképp mindegy is, de nekem személy szerint tetszik, mikor kilóg a cica nyelve, bár a többivel sincs gondom. A viselő hölgy viszont nagyban befolyásolja, hogy eljutunk-e odáig, hogy kíváncsi legyek. De idővel megtudom, bár akkor rendszerint már mindegy.

2022. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne mindenkinek olyan hű de tapasztaltnak lennie?

Miért gond, ha valaki nem tudja, hogyan kezdjen hozzá?

Egyszer voltam olyan férfivel aki körülmetélt volt és igen, nem volt ott a polcon a síkosító..

Nem tudtam, hogy most a semmi bőrt 1 centit húzzam le fel, vagy az egész kezem húzzam a száraz péniszén. És igazából itt sem kaptam erre választ, bár nem is nekem fontos.

2022. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

#12

Azért az 1cm erős túlzás.

2022. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van sikosito vagy szopi közben csinálod, mehet az egész péniszen. Ha nincs, amennyit a bőr enged.
2022. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
13. Miért lenne túlzás? Ennyit engedett a péniszén a bőr.. nem igaz, hogy nem érted...
2022. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#13

Értem. Nyilván vannak köztünk is különbségek. Nekem többet enged.

2022. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szorosra metélték, de egy kicsit (fél centit) lehet mozgatni.
2022. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenkinek más. Nincs két egyforma farok, nincs két egyforma probléma, nincs két egyforma metélés. Én metélt vagyok és könnyen lehet simogatni az egészet. Sőt: sokkal jobb lett nekem így.
2022. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyhogy kozbe bonyalasan leszopom
2022. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
Több baràtnőm is úgy jàtszott vele hogy kis sikosìtó és 3 újjal a makkot megugyanugy a kezét fel le mozgatja rajta mint a nem metélten..
2022. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!