Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a pasitok körülmeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok körülmetélt, hogyan szoktátok neki kézzel kényeztetni?

Figyelt kérdés
Metélt srácot hogyan lehet hatásosan kényeztetni kézzel?

2022. júl. 18. 22:36
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Síkosítással vagy a tövét szokták verni
2022. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy metélt még ugyanúgy lehet rajta kézimunkázni pont ahogy az #1-es írta. Az előbőrt vágják le nem a rudit.
2022. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elején a tövében fogok rá, utána, ahogy szopizom, már az egész makkon végighúzom a kezem.
2022. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Én sem értettem ezt soha.

A bőrt húzom le fel annak akinek van.

De akinek nincs annak dörzsölgessem a bőrt?

2022. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

4. De nagy birka vagy te is, a többivel együtt.

Mi az hogy dörzsölni???

CSiszolópapírt ne vegyél hozzá.

2022. júl. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Aki szeretne gyakorolni, jöhet !
2022. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt nem értem. Az exem is körül volt metélve, de sosem gondolkodtam rajta, hogy kell. Megfogod és simogatod fel-le ugyanúgy. Jó, nyilván nem csúszik úgy, de sosem panaszkodott. Néha könnyebb volt ruhán keresztül csinálni, vagy épp rátenni valamit, de egy kis izgatás simán is ment. Nem kell rángatni, van ott bőven bőr, hogy fel-le mozgasd kicsit.
2022. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is metélt vagyok. Még egy csajnak sem kellett mondani, hogy hogyan kell csinálni.

Szerintem ez nem kérdés, van aki tudja mindet használni, van, aki meg hülye bármilyen faszhoz.

2022. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem, nem lehet rajta ugyanúgy kézimunkázni. Akinek megvan a fitymája, annak ha megfogod a bőrt, és húzogatod, az mozog a kezeddel együtt. A metélteken a bőr feszes, nincs annyi mozgástere. Úgyhogy ott nyilván több síkosítás kell.
2022. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

8. Jaja és átmenet nincs is.


Hogy megsértődött a sok körülmetélt szerencsétlen.

Pedig senki nem bántotta őket, csak tanácsot kértek.

Van baj.

2022. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!