Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, zavar titeket hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket hogy elítél a társadalom ha minél több férfival szexeltek?

Figyelt kérdés
Több férfival feküdnétek/feküdtetek volna le ha a társadalom nem ítélne el titeket emiatt? Vagy úgy vagytok vele hogy jobb így, és nem vágytok a több mennyiségre, vagy a kalandokra?

2022. júl. 17. 15:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/168 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőcske: itt vergődsz, mert nem jutott punci?

Ilyen az élet - én sem feküdnék le veled, mert ritka egy unszimpatikus kandurka vagy!

Vigyázz a hülye erkölcseidre, és irigykedj a lányokra - mást sem tudsz!

Ugyanolyan jó egy nőnek egy jó, igazi férfival szexelni, mint a férfinak a nővel!

És nekünk is jogunk van ugyanolyan mértékben élvezni az élet gyönyöreit, mint a férfiaknak!

Nincs szándékomban a te normáid szerint élni, azt elfogadni, mert az egy önző, az erkölcs takarója alá menekülő sunyi alakot feltételez!

Teljesen hidegen hagy a moralizálásod, pedig a te szemedben én egy hatalmas qrva vagyok - csak ez engem pont nem érdekel!

2022. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/168 A kérdező kommentje:

#91 "Ugyanolyan jó egy nőnek egy jó, igazi férfival szexelni, mint a férfinak a nővel!"


Biztos nem lehet olyan rossz ha már 35-öt elfogyasztottál.


Erre kérlek még válaszolj. Honnan tudod hogy 35 volt összesen? Feljegyezted, vagy mi?? Ha nem akkor nem lehetett egyszerű megszámolni. 😂

2022. júl. 24. 06:54
 93/168 anonim ***** válasza:
61%
Sírj tovább nyugodtan 😃
2022. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/168 anonim ***** válasza:
61%

92 - rossznak címezted, mert nem én vagyok a 35 pasis nő, én kb. a duplájánál tartok - 2 gyerekkel és egy imádott férjjel. Nem tudom pontosan a számot, mert nem statisztikus vagyok és mert nincs a világon semmi jelentősége - a tapasztalatszerzésen kívül.

Ja: és egyetlenegyet sem bántam meg! Fel tudod dolgozni? 91-voltam

2022. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/168 anonim ***** válasza:
74%

"Honnan tudod hogy 35 volt összesen? Feljegyezted, vagy mi??"


Csak most, csak neked:

A dátum-, név-, és számemmóriám olyan, mint egy lexikon.

Ez nem feltétlen előny, mivel olyan dolgokra is emlékszem, amikre nem szeretnék.


De egyébként olyan baromi nehéz az adott kérdés nem volt, mivel nem egymás után sorban jöttek, hanem voltak időszakok, mikor több volt, ilyenkor is tudtam, hol járok. Aztán jött kapcsolat, vagy szünet, stb. Szakítások után meg volt pár alkalmi.

Sose érdekelt, ki mit gondol, mivel nem másra tartozik a dolog...

2022. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/168 A kérdező kommentje:

22 évesen 16 férfival, a másik 35-tel, a harmadik kb 70-nel. Egyre jobb. És ez csak 3-ból 3 nő vallomása. Ti sokkal több férfival keféltetek mint ahány nővel a legtöbb férfi. Szégyent hoztok a női nemre.


Bizonyított tény hogy ha egy nő lefekszik egy férfival akkor az energiája, DNS-e örökké benne marad. Ezt jobb ha tudjátok.

2022. júl. 24. 15:14
 97/168 anonim ***** válasza:
82%

96: "Szégyent hoztok a női nemre."

Szerinted.

Az meg kit érdekel?!


"Bizonyított tény hogy ha egy nő lefekszik egy férfival akkor az energiája, DNS-e örökké benne marad." - azt hiszel, amit akarsz!

Nem most beszélsz először hülyeséget.

2022. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/168 anonim ***** válasza:
100%

#97

Ezt a fa$zságot már egyszerol olvastam valahol.

Úgy hülyeség, ahogy van...

2022. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/168 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség.

[link]

2022. júl. 24. 16:05
 100/168 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem érdekel senkit sem a véleményed.
2022. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!