Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok tippeket adni dominas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni dominaszerepjátékhoz?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jó köztünk a kémia, és elmondta hogy erre vágyna. De úgy lenne számára izgalmas ha nem tudná mire számìtson tőlem egy ilyen helyzetben. Tudnátok pár tippet adni?

N



2022. júl. 16. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Lábfétis minden mennyiségben!
2022. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Videó is jöhet a témában!
2022. júl. 16. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns férfi vagyok, mégis szeretem a kényszernyalatást például.
2022. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Mezítláábas t*nrúgás, esetleg játékos ütés-rúgás, mint egy (pl.:) kataés nő:).
2022. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért jó lenne legalább körvonalakban tudni hogy mi izgatja. Plusz nagyon fontos egy lista a tabu témákról, amiket semmiképpen sem szeretne. Pl. vannak akik nem bírják a tűket, pedig tudnék küldeni olyan herekínzásos videót, amiben féltucat tűt szúrnak át a kikötözött pasi heréjén :D

Nyilvános alázást is tudnék mondani, pl. fogsz egy lakattal zárható ballgag-et, a nappaliban felteszed neki, majd közlöd vele, hogy most szépen kimentek és venni fog neked egy lángost. Ha nem akar menni, szimplán nem nyitod ki a ballgag lakatját, és előbb-utóbb beleegyezik. Kézenfogod, odavezeted a lángosos elé, majd végignézed ahogy lejáratja és megalázza magát. De ez megint egy sarkított eset, nyilvános megalázás, ami eléggé rétegjáték. Valószínű nem tetszene neki.

Lábfétis valóban sokaknak bejön, de lehet enyhe dominálás, irányítás, cum controll is, stb.

Szóval azért pár konkrétumot írhatnál :)

2022. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4#: bocs karatés nő lenne...
2022. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jártas a dologban ezért fapados leszek bocsi. Szóval nagyon szeret adni orálisan és máshogy is, szereti a fenekem, a lábaim, szereti ha dühös vagy vulgáris vagyok, szereti ha méregetem a farkát. Hát kb ezek jutnak eszembe.
2022. júl. 16. 15:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Hülyeséget ìrtam?
2022. júl. 16. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, akkor talán érdemes lenne jobban rámenni a verbális dolgokra. Szerintem vegyél neki egy erényövet (ez is egy teljesen különálló témakör, kérjél véleményeket, nézz több fajtát, nem is jó mindegyik mindenre) és egy csuklópántos "bilincset"

[link]

Ez nem töri fel a kezet, de szorosan rá tudod csatolni a csuklójára és külön-külön is le tudod lakatolni őket.

Egyik reggel, mielőtt kiverné vagy bármilyen intim dologra sor kerülne, felteszed neki az erényövet, és a feladata az lesz azon a napon, hogy állandóan a kedvedben járjon. Folyamatosan dícsérjen, szolgáljon ki, tegye a napod a lehető legjobbá. Este pedig hátrabilincseled a kezeit, és kizárólag szájjal kelljen kielégítenie. Csókolgathatja közben a feneked vagy a lábaid is, ez már rajtad múlik.

A lényeg, hogy erényövben nem nyúlhat magához egész nap, így estére már nagyon felizgult lesz. Miután téged kielégített, eldöntöd hogy leveszed-e neki és kiverheti (vagy leszopod, szexeltek egyet, stb) vagy rajta marad. Én azt mondanám hogy első 2-3 alkalommal minden nap legyen rajta és minden este vedd is le neki (aktus után megmossa, majd visszateszed neki), utána viszont bátran mondhatsz nemet. Mondjuk azt mondod, hogy aznap úgy érezted, nem bókolt elégszer, ezért nem érdemli meg, hogy ma elélvezzen. Aztán másnap jobban fog igyekezni, ha megszánod leveheted neki, de hagyhatod napokig is szenvedni ha tetszik az ötlet.

Egy kisebb erényöv nem feltűnő ruha alatt sem, ráadásul mindkettőtöknek jót tesz az is hogy jobban odafigyel rád, és az is hogy ha 2-3 napig nem élvez el, akkor utána annál nagyobbat fog. Ebbe bele lehet keverni egy kis verbális megalázást, pl. mondhatod neki hogy jó lenne, ha örökre erényövben is maradna, vagy hogy olyan kicsi farka van, hogy akár vehetnél neki sokkal kisebb erényövet is legközelebb, ilyesmi.

Ez azért nem igényel drága eszközöket és hatalmas tudást vagy tapasztalatot sem, de azért bőven van benne lehetőség, hiszen te irányítasz benne mindent. Persze egy jó minőségű erényövért mélyen a zsebbe kell nyúlni, de ha tetszik az ilyesmi, akkor megéri. A bilincs nem muszáj, csak izgalmasabbá teszi az estét. De ha szeretnél más ötleteket vagy tanácsot, szívesen segítek privátban is.

Ja és még mindig jó lenne ha szó szerint adnál neki egy lapot és egy tollat, és leíratnád vele hogy mik a határai, mert ez a későbbiekben sokat segíthet, ha kreatívkodni szeretnél a tudta nélkül :)

2022. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon királyul hangzik! Köszönöm! :)
2022. júl. 16. 16:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!