Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szoktátok simogatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktátok simogatni a párotok fejét, miközben szájjal kényeztet titeket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Így jelzitek, hogy rá akarjátok nyomni/irányítani akarjátok a fejét hamarosan? (Bennem emiatt van "aggodalom".)

2022. júl. 16. 09:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9

Elolvastam, de egyrészt nincs mindenkinek akkora farka, hogy a stimulálható része értelmes hosszúságú maradjon, ha a tenyeremmel eltakarom egy jelentős részét, másrészt tök jó lenne, ha a másik önként tartaná tiszteletben a határaimat (ahogyan én is az övéit), nem nekem kellene bizalmatlanságtól vezérelve taktikáznom, hogy hogyan tudnám fizikailag ellehetetleníteni, hogy kellemetlenséget okozzon, mert máskülönben fog.

2022. júl. 17. 16:41
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező igazad van:

Te az a típusú nő vagy akinek a szex megalázó. Van ilyen, nincs ezzel baj, aggódsz ezen a dolgon, hogy mi van ha túl mélyre megy a farka a pasinak és öklendezel. Értem... de ő meg élvezni akarja. Nem azt élvezi egy férfi se, hogy te öklendezel hanem azt, hogy a farka a szádba van és nyelveddel, nyállal, ajkaiddal izgatod, aztán meg a szádba élvez és akkor mennybe megy fejben.

Te meg aggódsz közben. Szóval valóban elég illúzzió romboló, hogy te a pasitól vársz önmegtartóztatást, mert nehogy neked kényelmetlen legyen. Világos.

2022. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Számomra az az illúzióromboló, hogy a nagy élvezni akarásod közepette figyelmen kívül hagyod, hogy a partnered hogyan éli meg, amit éppen csinálsz vele, és ezt a világ legtermészetesebb hozzáállásának tartod, de hát "van ilyen, nincs ezzel baj".

Ha én az a típusú nő vagyok, akinek a szex megalázó, akkor te az a típusú férfi, aki szerint a szex a férfiról szól. Ebben szívesen kiegyezek veled.

2022. júl. 18. 00:43
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

Félig igazad van. Mert amikor a szopod a pasidat élvezésig akkor az tényleg róla szól. Az neki szól nem neked.

Ahogy az is ha téged orgazmusig nyal és olyan nedves leszel hogy orrától a nyakáig lesz összekenve, mert ott a te élvezeted a fontos ahogy mozogsz és jár a csípőd. S szerintem ez egy férfinak se megalázó. Letöröljük ha vége és örölünk.

2022. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A haját tudom,mert szereti.Nem hiszem hogy több kéne.
2022. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14

Amiről te beszélsz, az legfeljebb szájbaélvezéssel állítható párhuzamba valamilyen szinten, amit egyébként nem kifogásolok, de összekenve lenni valamivel sosem ugyanaz az élmény, mint az, ha valamit lenyomnak a torkodon, öklendezel, nem kapsz tőle levegőt. Értem, hogy van praktika, ami ezt a részét megakadályozza, de ez arról is szól, hogy szerinted hol van a határ abban, amit még megengedhetsz magadnak "élvezni akarom" címszó alatt. Én sosem gondolnám, hogy az, hogy a partnerem nekem akar örömet szerezni, felhatalmaz engem arra, hogy úgy használjam őt, ahogy akarom, inkább ellenkezőleg. Az az ő ajándéka nekem.

2022. júl. 18. 14:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szereti ha hozzá érnek a hajahoz
2022. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
nem fog megfullasztani téged nyugi... annyira túlgondolja sok csaj :D a fejetekben történik meg az amire gondoltok.. a valóságban nem fog bántani a szerelmed sose.. és nem durvulna hogy nektek rossz legyen!
2022. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!