Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szoktátok simogatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktátok simogatni a párotok fejét, miközben szájjal kényeztet titeket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Így jelzitek, hogy rá akarjátok nyomni/irányítani akarjátok a fejét hamarosan? (Bennem emiatt van "aggodalom".)

2022. júl. 16. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez egy bensőséges helyzet alapesetben.
2022. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen szoktam. De nem durván erőszakosan és nem azért, hogy a tüdejéig lenyomjam a torkán a farkam.

Hanem azért mert izgató, ami történik. Egyben segítek az ütemadásban főleg a végén amikor a szájába élvezek, hogy meddig jó a ritmus és honnan lehet lassítani. Ha normális pasid van kérdező, akkor nem kell aggódnod emiatt. Ez nem megalázó és nem ciki. Mi férfiak szeretjük ezt és jó nekünk, de az is igaz, hogy az sem jó ha átesik valaki a másik oldalra és durvulni kezd és tövig tolja szádba.

Ezt úgy tudod elkerülni, hogy ráfogsz a farka tövére és akkor nem tudja bedugni a szádba csak addig amíg a kezed engedi. ;)

Egyébként a pasid milyen típus?

2022. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy jelzés. ,,Jó kislány, igen, csináld" Hülye hasonlat, de mint mikor a kutyád azt csinálja, amit akarsz... Szóval pozitív megerősítés.
2022. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokta pasim
2022. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és amikor néha szokta simogatni közben az arcomat, azt imádom, nagyon jó érzés, nagyon fel tudja dobni. Csak sajnos nagyon ritkán csinálja.
2022. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És akkor mivan, ha rányomja? Semmi, max szólsz előtte!, hogy ez neked nem fér bele, vagy pl ha megszorítod a kezét, akkor engedjen el, mert sok.
2022. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta, és van, hogy rá is szorítja, de a jó módon. Dominál vele, de nem erőszakos.

Plusz ő érzi, hogy neki mi a jó, és az sokkal lelombozóbb, ha félpercenként mondja, hogy így oké, így ne, lejjebb, méleyebbn, kevésbé mélyen stb.


Ha fogja a fejem, a saját tempójában és kedve szerint élvez.

2022. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"És akkor mivan, ha rányomja?"

Az van, hogy nem szeretem, hát mi lenne. Könnyen öklendezem, rettegek a hányástól, mióta az eszemet tudom, így van. Nem mindenkinek izgi úgy általában véve sem, ha fizikailag akarják irányítani.

Az meg, hogy félpercenként instrukciókat kell adnia, ha nem ő diktálja a tempót... Kétlem, hogy egy partnernek, akivel összeszoktál és kiismerted a rezdüléseit, ne tudnád úgy csinálni magadtól is, hogy az jó legyen neki. Az se baj, ha valakinek kifejezetten az jön be, ha dominálják, csak ne adjuk már be egymásnak, hogy ez az egyetlen módja annak, hogy ne nyögvenyelős bénázás legyen belőle.

2022. júl. 16. 23:46
 9/18 anonim ***** válasza:

Az 2-es leírta neked mi a megoldás. Azt nem olvastad??? Íme újra:

"......az sem jó ha átesik valaki a másik oldalra és durvulni kezd és tövig tolja szádba.


Ezt úgy tudod elkerülni, hogy ráfogsz a farka tövére és akkor nem tudja bedugni a szádba csak addig amíg a kezed engedi. ;)....."

2022. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze. Az arcát és a haját is. Volt aki igényelte a szopatást is.
2022. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!