Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? (Többi lent. 21F)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasuke01 kérdése:

Mit tegyek? (Többi lent. 21F)

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve együtt vagyunk a párommal de a szexuális életünk nem éppen a legjobb számomra, ugyanis bármit csinálok nem tudom a csucsra juttatni. Vettem egy vibrátort is, hogy majd annak segitségével sikerülni fog. Kiprobáltuk minden lehetséges módon és már közelebb volt a lány a kivánt eredményhez. Aztán közölte velem, hogy neki jobb érzés volt mikor benne volt a vibrátor. Miközben én mozgattam benne rámjött egy szégyen érzett és egyszerűen nem tudtam elviselni a látványt, hogy jobban élvezi egy tárgy okozta érzést. Izzadt, remegett a combja és ezek olyan dolgok voltak amiket egyedül nem tudtam volna elérni.


Olyan érzésem volt mintha lecserélt volna.


Mit tegyek, hogy neki is jó legyen, de közben ne érezzem magam szarul emiatt. Tanácstalan vagyok.



2022. júl. 15. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a gond, 3 év alatt kb. mindent ki lehet próbálni, gondolom meg is tettétek. Vannak nők akik nehezen mennek el és jobban élvezik a játékszereket. Talán érdemes lenne felkeresni együtt egy szexuálpszichológust.
2022. júl. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Küldd meg a csiklóját chidorival.
2022. júl. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy részének nincs hüvelyi orgazmusa, ebből kár ügyet csinálni. Van viszont kifejezetten csak a kielégítésére külön szerve, a csiklója, úgyhogy azt kézzel szájjal tudod izgatni. Akár behatolás közben is rásegíthet valamelyikőtök, és a probléma megoldva. A vibrálást sosem fogod tudni produkálni, azzal ne akarj versenyezni.
2022. júl. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
A 3-as véleményét osztom. Illetve valahol az 1-esêt is. Viszont azt fontos lenne leírni, hogy te gyerekes vagy és nem elég érett a szexhez, ha egy tárgyra vagy féltékeny.
2022. júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

#4 Persze, de a nagy femináci haverjaid nem gyerekesek, akik betiltanák a szexbabákat mert tárgyiasítják a nőket, mi?


Másrészt nem a tárgyra féltékeny, hanem mint partner, mint férfi érzi magát bukottnak, mert nem tudja kielégíteni a szerelmét. Szeretne örömet, élvezetet okozni neki, szeretné így kifejezni a szeretetét. Nem hiszem, hogy ehhez sok ész kell megérteni.

2022. júl. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem régen vettünk egy Durex vibrátort. Már az elején megegyeztünk, hogy csak közösen használjuk. Én 36 vagyok, a feleségem 26. Abszolút nem vagyok féltékeny egy eszközre. Direkt olyat vettünk, ami egy darab műanyag, nem klasszikus férfias forma. Ja és méretben is lényegesen kisebb nálam. Aki ilyet vesz a párjának, az legyen tisztában azzal is, hogy egy vibrátor teljesen más érzést ad a nőnek. Sokkal intenzívebb nyilván, amit nem tudsz előidézni magadtól, bárhogy is szeretnéd. Ha ezzel nem vagy tisztában előre, akkor inkább ne vegyél semmit, max próbáld ki a Durex csikló izgató cseppjeit. Eddig nem próbáltuk, de lehet segíteni fog a párodnak.


Szóval vibrátor. Ha szégyenérzeted van és féltékeny vagy miközben izgatod vele, akkor még kevésbé vagy érett az ilyen játékokhoz. Ha helyesen használod és helyesen fogod fel, hogy mi miért van, akkor inkább élvezni fogod.


Felfoghatatlanul izgató számomra, mikor látom, hogy a párom mennyire élvezi amit az eszközzel csinálok, ő pedig olyan élvezettel és beleéléssel visz végig a szájával, mint ha nem lenne holnap. 🙂 Nekem pl az okozott inkább rossz érzést korábban, hogy szeretem ha néha csak a száját használja végig, én meg ott fekszek tétlenül. Így mindkettőnknek élmény. Nyilván te sem kitörő örömmel nyalod fél órát, aztán alvás, mert amúgy egy fárasztó nap volt. Jobb érzés ha közben te is kapsz valamit. 🙂


De előjátéknak is tökéletes. Felhúzod olyan szintre a párod csak külső vibrátoros izgatással, hogy kb bármelyik pillanatban elmehet, majd félre teszed a vibrátort és pillanatok alatt elélvez tőled is.


Ha okosan csináljátok, akkor csak időnként nyúltok hozzá és alapvetően túlsúlyban lesz az eszközök nélküli szex. Ezzel viszont fel lehet dobni időnként az egyhangúságot.

2022. júl. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!