Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha izgat a gondolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha izgat a gondolat hogy egyszerre elégít ki barátnőm kézzel,szájjal engem és az egyik haveromat?

Figyelt kérdés

Volt hogy ilyennel álmodtam is,pedig ilyen dögös csajt mint barátnőm nem sok pasi osztana meg mással,még akkor se ha a legjobb haverról van szó.

Eddig még nem beszéltem erről barátnőmnek,nem tudom hogy reagálna,lehet őt is izgatná a gondolat de lehet pont ellenkezőleg reagálna erre.

Érdemes lenne beszélnem vele erről vagy inkább hagyjam?


2022. júl. 13. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne, ha a haver tényleg dögös, de én ilyen típus vagyok, hogy van pár átlagtól eltérő fantáziám. Bár valszeg inkább csak kézzel csinálnám másnak, szájjal valahogy intimebb nekem, úgyhogy azt tényleg a páromnak tartanám meg, de mondjuk a haver kinyalhatna.

Ha a nőd nem ilyen, akkor valószínűleg még meg is sértődik, nagyon finoman puhatolózz csak, hogy neki esetleg vannak-e extrább szexuális vágyai, amiről nem mert még veled beszélni, meséljen először ő.

2022. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, a fantáziáláshoz teljesen normális, de én azért óvatosságot javasolnék. Volt ilyen jellegű kísérletezésben részem és elég rosszul sült el. A valóságban nagyon más tud lenni.
2022. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Cuckold
2022. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi van ezzel így.

A csajok többsége azonban nem igazán vevő erre.

2022. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

4.


Te el vagy tévedve:D

2022. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: nem, nem vagyok. Értem én, hogy te nem reprezentatív mintákból következtetve tényként próbálod beállítani a saját teóriádat, de attól még nem lesz igazad.
2022. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nem cuckold, ez ilyen wife-sharing fantázia, ahol annyira jó a nő, hogy nem akarod egyedül birtokolni, meg akarod osztani ezt a jót másokkal. Szerintem teljesen normális, nálam is van ez a fantázia. Számomra ez azt jelenti, hogy elérkeztél arra a szintre, hogy nem vagy féltékeny már, nem aggódsz, hogy egy pici flört miatt szétmegy a kapcsolat, hanem erős lábakon áll. Kapcsolatok elején ilyen fantázia nincs, mert egyből az a gondolat, hogy otthagy, mert a másiknak "nagyobb a farka/izmosabb/jobb/blabla"

Ha ezen túlmész, akkor jönnek ilyen fantáziák. Nekem is akkor szokott, ha valami baromi jó mondjuk az ágyban. Ha mondjuk tök jól leszopott és egyszerűen meg akarod osztani ezt a szuper érzést másokkal és ez izgalmas neked.


Én azt tanácsolom, hogy elsősorban beszélgess pároddal. Nem csak erről a fantáziáról, hanem mindenről, nyíljatok meg egymásnak, elmondhatod, hogy mennyire jó, izgató ő maga és mennyire szeretnél neki minden fantáziát megvalósítani. Beszéljetek általánosságokról, beszélhettek perverz fantáziákról is, ne erőltess semmit, hagyj neki pár napot feldolgozni a hallottakat, és előbb-utóbb ő is meg fog nyílni. Hidd el, a nők is nagyon perverzek tudnak lenni, csak kevésbé mernek nyíltak lenni, a neveltetésük olyan, hogy csúnya dolgokra még gondolni sem szabad.

2022. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6.


Mi neked a reprezentatív minta?

2022. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudományosan közelítem meg a dolgokat de, éltem ilyenbe sokáig.
2022. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális , inkább gyökér vagy.

Egy csaj jó ha egy férfit kitud szépen elégiteni egyszerre.

2022. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!