Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy szub lánnyal (csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szub lánnyal (csak haver, vagy ismerős) sétálgatok éjszaka kettesben elhagyatott helyen és határozottan mondom, hogy most letérdel és előveszi nekem és megcsinál szájjal, akkor meg fogja tenni, mert szubmisszív?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem ettől függ?

Azt nem is kérdezem, hogy van-e valakinek hasonló sztorija, mert gondolom ritka, aki ilyet mer.



2022. júl. 13. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ
2022. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább kiröhögne :D
2022. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hinném, max ha bejössz neki.


Inkább megilyesztenéd szerintem!

2022. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aki ilyet csinál, az nem hiszem, hogy 'emlékszik' rá..
2022. júl. 13. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Velem volt már ilyen 22/l
2022. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fogja megtenni neked.
2022. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog röhögni, ha erővel kényszeríted akkor meg szimpla nemi erőszak. Barátom a BDSM nem úgy működik hogy aki szub az máris letérdel bárki elé aki azt mondja neki. A BDSM nem arról szól hogy húúú akkor most játszom a keményfiút. Ezt csak a műdomocskák hiszik. Annak fogja átadni magát akire felnéz, aki Férfiként "megfogja".
2022. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt neked tőlünk, gyakorisoktól kell megkérdezned, valószínűleg nem vagy domináns személyiség, és ez átüt a viselkedéseden, hangodon, külsődön is. Egy szub nő jó eséllyel meg tudja különböztetni a valós dominanciát a színészkedétől, ha az előbbivel találkozik, ösztönösen alárendeli magát a férfinak, ha az utóbbival, akkor vagy észhez térít, vagy ott hagy, vagy esetleg a kedvedért belemegy a játékba, és úgy tesz, mint aki behódol neked, de ez inkább jóindulat részéről.
2022. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8. volt az az energiavámpír hozzászóló aki az emberektől való félelmében megpróbál minden embert meggyőző érvekkel a földbe döngölni.

Egy pici tényt az okosságodból azért figyelmen kívül hagytál hallod -e, megvárom rájössz-e a kérdésben volt elbújtatva... vicces :)

2022. júl. 19. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

9: Kedves kérdező, úgy tűnik te pedig az az önjelölt pszichológus vagy, aki egy pársoros komment alapján képes egy komplett személyiségprofilt kanyarítani valakiről anélkül, hogy az bármit elárult volna magáról. Miért gondolod, hogy félek az emberektől? Ezt kifejtenéd? Csak mert nem tetszett, amit írtam? Őszintén szólva nagyítóval sem találtam, mi volt elbújtatva a kérdésedben, amit állítólag figyelmen kívül hagytam.

Az "energiavámpír" egy ezoterikus körökben gyakran használt és túlhasznált kifejezés, de ha már élsz vele, legalább abban az értelmében alkalmazd, amire megalkották. Attól, hogy valakinek a véleménye nem az egódat táplálja, még nem feltétlenül illik rá ez a jelző.

2022. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!