Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni szex közben. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már annyira fiatal. Mindjárt 40.

Romokban az önbizalmam hogy nekem nem megy.


De még soha nem volt orgazmusom férfival.

Nagyon élvezem a szexet teljesen átadom magam és kikapcsolok de mégsem megy.

Masztival sikerül.

Szex közben nem nyúlok a csiklómhoz mert hiába simogatom magam nem megy úgy sem na meg zavar ha látja a párom.

Nem tudom mi lehet a baj.

A mostani párommal előjáték sincs soha.

Csókolózunk egy kicsit aztán már be is rakja. Vagy csak annyi hogy leveszi a bugyimat már bennem is van.


Biztosan ez is lehet a baj.


Nyalni nem nyal soha. Ujjazni szokott meg kézzel izgatni a csiklómat.


Volt amikor már eljátszottam az orgazmust mert volt amikor szóvá tette hogy jó sok idő volt míg elélveztem. /Ez is kamu orgazmus volt./


Így inkább néha eljátszom hogy hamar élvezek.


Annyira vágynák egy olyan szexre mint a filmekben.

Ahol a férfi csókolja a nő nyakát vállát testét. Levetközteti stb.


2022. júl. 12. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor mi az hogy neked nem lehet orgazmusod, neked meg igen, akkor nem is szeret

tessék neki megmondani, hogy máshogy működik a női és a férfi test. hogy a nőknek is szüksége van orgazmusra. hogy szükséged van előjátékra. hogy ne rögtön rakja beléd. biológiailag így vagyunk megkomponálva. ha meg nem tetszik neki, hogy téged boldoggá tegyen, és 2 perc gyors dugás helyett 20-30 perc alatt neked is élvezetes legyen és netalántán érzelmi alapú is, az fura. mindenesetre a biológia mondja meg hogy a nőknek több kell. ha neki ez nem oké, akkor menstruálhat meg szülhet


ott te is hibás vagy, hogy nem kommunikálod le, hogy előjátékra van szükséged, hogy sosincs orgazmusod és szeretnéd ha lenne és azt is el kéne mondani, hogy ehhez neked mi kell

2022. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy lassan 40 évesen nem tudtad még ezt megélni, balfsz férfiakat fogtál ki. F
2022. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő emberrel, vagy nem a jó módon csinálod.
2022. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nem lesz kellemes neki, amikor megmondod, hogy te, béla, eddig még sosem élveztem el igazán, mert folyton csak fúrsz, de semmi előjáték, petting, stb.
2022. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos nő vagy? Nem egy olyan férfi, aki várja a nők privát üzeneteit, hogy nekik hogy sikerült elérni az orgazmust és erre veri a farkát?

Egy 40 körüli nő nem ír ki ilyen kérdést, mert tisztában van a teste működésével, illetve nem ír hozzá ilyen körítést.

Továbbá úgy gondolom ebben a korban már a nő annyira magabiztos, hogy, ha ilyen egyoldalú a játék az ágyban, fogja a férfit és kidobja.

2022. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne ragadj le egy ilyen szerencsétlennel, hanem dobd ki és keress olyat, akivel élvezed a szexet. Mindenki megérdemli és igenis ő a hibás. Nyilván neked is tenned kell érte, hogy elengedd magad és azzal sem segítesz, ha hazudsz ahelyett, hogy megbeszélnétek, hogyan segítsen. De én biztos nem játszanám el senki kedvéért, főleg nem ilyen dugó-matyinak, hogy ettől a semmitől elélvezek.

Egyébként nekem sincs csak a behatolástól orgazmusom, de nem is zavart sosem, hogy oda kell nyúlnom szex közben. Ez nem az ő teljesítményére tett utalás, csupán a saját élvezetemet javítja. Ha ezt nem érti és zavarja, akkor inkább húzzon is el!

2022. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!