Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek volt már hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nyitott kapcsolatban vagyunk, ami jól működik köztünk, és igazából csak elég ritkán szokott megesni, hogy más is becsúszik, de ilyenkor mindig nyíltan elmeséljük egymásnak.


Mondta a barátnőm, hogy volt egy csávó aki nagyon rámenősen közeledett, viszont néha nagyon bunkó és lekezelő is volt vele, a barátnőm meg ezt nagyon nem tűri így hamar össze is veszett vele, és letiltotta őt mindenhol. És mondta hogy az eset után pár nappal véletlen összefutottak egy boltban, és ott a csávó fel akarta hívni magához a barátnőmet. Már csak büszkeségből is nemet mondott erre, viszont utána később felajánlotta neki, hogy hazaviszi őt a boltból mert úgyis útba esik neki a környék ahol a barátnőm lakik. Erre már óvatosan igent mondott, de érezte hogy nem kellett volna, aztán már itt sejtette hogy mi lesz a vége, de hirtelen felizgult a gondolatától, hogy mi lenne hogyha most mégis lefeküdne vele.


Amikor az autóban voltak, mégegyszer megkérdezte a csávó a barátnőmet, hogy nem akar-e felmenni, a barátnőm erre már csak annyit mondott hogy tudta hogy úgyis ez lesz, menjenek akkor.


Felmentek, megtörtént a szex, amit elmondása szerint érthetetlen módon nagyon élvezett. Viszont utána mondta hogy nagyon rosszul is érezte magát, mert ártott ez a büszkeségének, mert szerinte nem érdemelte volna meg őt ez a csávó azok után ahogy viselkedett.


És erre vagyok kíváncsi, hogy lányok, veletek volt már ehhez hasonló, hogy a büszkeségeteknek nem tett jót egy ehhez hasonló eset?


2022. júl. 11. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
A barátnőd így cserélgeti a farkakat, mint más az alsóneműt... sajnállak!!
2022. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én abszolút megértem, hogy miért feküdt le vele, az ilyen utálom-idegesít-gerjedrám-ego-büszkeség-tabu-behódolás érzés keveréke NAGYON szex irányba tud menni, mert mindegyik hasonló módon keletkezik és keveredik.

Valszeg ha nem lennétek nyitottak, akkor nem történt volna meg, de így belefért.

Természetes az is, hogy miután megtörtént, büszkeség sérült, de nagyon is biztos vagyok benne, hogy ha visszafordíthatná az időt, akkor is megcsinálta volna, sőt, durvábban, mert szerintem nagyon is élvezi, hogy behódolt neki.


Amúgy tök jó, hogy ennyire nyíltak vagytok. Mármint oké, nyílt kapcsolat, mindenki maga dönti el, de nagyon sokan nem mernek elmondani dolgokat, még ilyen nyílt kapcsolatban sem, még házasként sem mernek fantáziákat elmondani, nemhogy azt, hogy valakivel valami történt vagy csak fantáziált róla.

Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a "utána nagyon rosszul éreztem magam" duma az nem azért van-e, mert nem akarta megmondani neked, hogy "igenis baromi jó volt és kár hogy nem dugott meg jobban"

2022. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sok nő szereti az erőszakos férfiakat. még akkor is ha tagadják. persze ha fejből kell nekik dönteni akkor azt mondja, hogy ő soha nem lenne ilyen férfival meg milyen gáz közben meg ott motoszkál a fejében a kisördög. sok nőt ismerek aki befeküdt a zaklatójának akitől szó szerint menekült aztán megadta magát. én fogtam a fejem, hogy de ezt most hogy, de miért??? ez a női lélek rejtelme amit mi sose fogunk megérteni. Nyilván lehet gyerekkori trauma vagy bármi ami a háttérben van mert egészséges lelkületű nők alapból elhajtják az ilyet és szóba se állnak vele.
2022. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt a domina-sub dolognak mondanám és igen, lehet valami ősrégi ösztön dolog, a rámenős, dugni akaró macsónak engedsz, még akkor is ha a fejed azt mondja nem, az ösztönök erősek. Nekem is volt ismerősöm, akit szintén megdugott az a rámenős faszi a házibuliban, aki igazából egy buta és tapló izomagy, viszont nyomult, nem kicsit, erősen, és nagyon éreztette, hogy ő bizony ma este meg fogja dugni a lányt (nem taplón, nem csinált semmi illegálisat, de kemény volt a fellépése és nem igazán érdekelte, hogy mit gondol erről a lány, nyomult mint egy igazi alfa hím)

És hiába bánják meg, hiába nem akarják, hiába mondanak sok mindent a nők, nagyon nagyon könnyen beadják a derekukat az ilyennek. Utána persze jön a "megbántam" duma

2022. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az más kérdés hogy ezek az "alfák" is belül végül rettegnek attól, hogy vissza lesznek utasítva vagy hogy egyedül maradnak. ezért mennek nőről nőre és képtelenek elköteleződni
2022. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!