Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel most alszunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel most alszunk együtt először, az nagyon ciki ha este kihallatszódik a szobából néhány hang?

Figyelt kérdés
Ez nagyon gáz lenne? 18f

2022. júl. 9. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy is 🙂 érdemes kis zenét hallgatni közben
2022. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban jártok ha nem titeket hallgatnak a szomszédok, ha ez a kérdés. Nem kellemes ha ti vagytok a téma emiatt, ezért érdemes megoldani diszkréten, bár ha először alszotok együtt, akkor még nem ez lesz a legnagyobb bajotok :D
2022. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha először lesztek együtt úgysem fog 3 percnél tovább tartani :)
2022. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Elsősorban a szülőkre gondoltam... De igen, az is igaz :D
2022. júl. 9. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:
kinél alszotok?
2022. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Náluk
2022. júl. 9. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Az a jobbik eset
2022. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hát te tudod, ha a legelső együtt alvásnál egyből dugni akartok, de szerintem azt inkább úgy szokták hogy amikor szülők nincsenek otthon, akkor van nyugtuk elvenni egymás szüzességét. Még ha nem is hallgatóznak akkor is evidens hogy a sötét szobában vajon miben lesznek a kamasz fiuk az újonnan behálózott csajával. Nekem ez így túl cringe lenne és vagy nélkülük vagy legalább arra várnék hogy ne ezen pörögjön az agyuk nekik is. Meg nektek úgy is van még idő mindent felfedezni meg közeledni egymáshoz gondolom, de ti tudjátok.

2022. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell különösebben foglalkozni vele. Ne hangoskodjatok szándékosan, de ha valami kihallatszik, hát kihallatszik.


Amikor elvesztettem a szüzességemet, másnap reggel apám csak annyit kérdezett, hogy "Ugye védekeztetek? Még nem akarok nagyapa lenni."

2022. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#7 Hát szerintem pont hogy a rosszabbik :D én azt akartam hogy a mi házunkba legyünk, de a barátnőm szülei nem engedték, ezért van náluk megbeszélve
2022. júl. 9. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!