Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok dugnátok iráni palival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok dugnátok iráni palival?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem izgatnak az arabok.
2022. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es az irániak nem arabok
2022. júl. 8. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem
2022. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én csak szír férfival voltam az Erasmus felevem alatt, ugyan arra az egyetemre jártunk. Nagyon kedveltem a srácot, sajnos nem sokkal a hazautazasom előtt ismertem meg így nem lett belőle sok minden. De amúgy egy full világos bőrű kék szemű fekete hajú srác volt, tök intelligens kedves meg minden. Semmivel nem volt egzotikusabb mint más nemzetiségű férfiak.
2022. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

2# az irániak nem arabok, hanem perzsák.

2022. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismertem olyat, akivel lettem volna szivesen. Kék szeme volt és világos bőrű, pedig mindkét szülő perzsa volt.
2022. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2022. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!