Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit az orál, anál dolgok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit az orál, anál dolgok, szinten taszítanak (főleg férfiak)?

Figyelt kérdés

Leginkább visszafogottabb típusú férfiak válaszát várom, bár nem tudom hogy ebben a kategóriában mennyire vannak, főleg ilyenkor.


Több kérdésnel olvastam, hogy ez többsegnek alap, de valahogy nem tudom elhinni.

Visszafogottabb, félénk lányként nekem ezek egyatalán nem.


Természetesen nők is válaszolhatnak, kérdéseknél olvastam több választ nőktől akinek ez szintén nem jön be.



2022. júl. 8. 01:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyesmi vagyok.

Anál abszolút kizárt. Orál elvileg megy, adni- kapni is szoktam, de ha nincs, semmi bajom... viszont a pisiszex vonz. 49/ f.

2022. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan pasim, aki kb semmit nem akart szexuális tèren. Én nem orálozhattam neki, ő nekem néha néha, de érezhetően kényszer szagú volt a dolog, szóval mondtam, h hagyjuk.

Análròl meg szó sem esett.

Én sem vágyom extrém, durva dolgokra, pusztán csak többet akartam az àgyban mint ő.

A lényeg, mint màr oly sokszor leírtam nem vagyunk egyformák, szexualitás terén is màsok a vàgyak/elvàràsok

És remélhetőleg majd mindenki talál vkit, aki egy szinten mozog vele ès akkor kielégítő lesz mindenki számára az aktus

2022. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10

Nem is egészségtelen, és nem csak nekem jó. Igen, lehet, hogy elhagyom, ha emellett van más okom is rá.

2022. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
14. A záróizmot terheli és később baja is lehet a lánynak belőle. De amíg vannak ilyen önző emberek..
2022. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15#

Nincs olyan izom, ami a használattól gyengül el.

Ha így lenne, a melegek kollektíven pelenkában járnának az utcán.

Az urban legendeket nem kell leellenőrizetlenül egymástól átvenni és magabiztosan továbbadni.

2022. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!