Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit az orál, anál dolgok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit az orál, anál dolgok, szinten taszítanak (főleg férfiak)?

Figyelt kérdés

Leginkább visszafogottabb típusú férfiak válaszát várom, bár nem tudom hogy ebben a kategóriában mennyire vannak, főleg ilyenkor.


Több kérdésnel olvastam, hogy ez többsegnek alap, de valahogy nem tudom elhinni.

Visszafogottabb, félénk lányként nekem ezek egyatalán nem.


Természetesen nők is válaszolhatnak, kérdéseknél olvastam több választ nőktől akinek ez szintén nem jön be.



2022. júl. 8. 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Te pasi vagy?
2022. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"Visszafogotabb félénk lányként"?
2022. júl. 8. 01:29
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az anál igen. Csokibarlang...boááá...
2022. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Analt sose lrobaltam, annyira nem os vonz. Miert? Te hogy vagy vele? Privatba is írhatsz
2022. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem kevés férfi utálja vagy imádja a nyalást. Ha van visszajelzés, akkor jól esik, ha nincs, akkor monotonná válik. Ez sok mindennel van így, és nem is azért, mert "figyelmes" az illető. A macskát is addig simogatod, amíg dorombol neked. Összemosódik a törődés és az ego-boost egy szétválaszthatatlan egyveleggé.

Olvastam már, hogy nem minden nő jóillatú. Ezt biztosan csökkenti a lelkesedést.


Anál.. várom mindig a következő alkalmat, de nem "alap". Viszont ha hosszú távon tervezek valakivel, akkor előbb-utóbb meg akarom kapni. Nekem az is elég, ha játszhatok vele, megdughatom, miközben plug van benne.

2022. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Engem az anál taszít, de az orál alap, nem tudok nélküle meglenni. 43F
2022. júl. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem jó helyet találtál erre a célra. Itt bármit írsz ki, a szex reményében azonnal többen is privát üzenetet fognak neked írni, hogy igen-igen ők pontosan ilyenek.

Sokan vannak itt, akik életükben nem voltak még senkivel, és már az is felvillanyozza őket, ha a szex bármilyen formájának van lehetősége.

2022. júl. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A orál popsinyalással szuper, de az anális behatolás egyáltalán nem vonz. A lány kérésére többször volt, de csak a kedvéért csináltam. Az új kapcsolatomban már egyáltalán nincs. 45f
2022. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam az anál nem játszik.

Az orál a részemre jólesik, és néha vágyom rá. De ha a nő lekommunikálja, hogy nem szereti csinálni, és egyébként minden rendben köztünk, akkor le tudnék róla mondani.

Azt viszont nagyon nehezen viselném el, ha nem nyalhatnék puncit

2022. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5. Szerintem ha a lány nem akarja, hosszabb kapcsolatban sem jó erőltetni pl. Vagy akkor elhagyod mert nem szereti az anált? Egyébként sem egészséges, kb csak a másik félnek jó 😅
2022. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!