Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fesztiválon milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fesztiválon milyen szexuális élményeitek voltak? Kalandoztatok ott megismert pasival?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen, nem!
2022. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem bele kalandba fesztiválon
2022. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok fesztiválos kérdés? Új mánia?

Én pár évig csak dugni jártam fesztiválokra. Nem is érdekeltek a fellépők, se a zene. Csak “szálltam” pasiról pasira.

2022. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
#3 Akkor te egy finom kis pillangó vagy! :-)
2022. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

A férfiak meg akkor miattad járnak a fesztiválra.

2022. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok (megspóroltam neked a privit), s volt kalandom fesztiválon - nyilvánvalóan ott volt a csaj is ha megtörtént 😅

A fesztivál bizonyos szempontból ideális terep a csajozásra. Jó idő, pia, buli, önfeledt hangulat ÉS nagyon-nagyon sok ember, sok nőnél szerencsét lehet próbálni. Ettől még magától ott sem repül a sült galamb a szádba, neked kell próbálkozni a csajoknál. Ha értelmesen teszed, nem tolakodó, bunkó módon, hanem lazán - pont mintha egy szimpla buliban lennél - akkor előbb-utóbb összejön. Ezért lényeges egy fesztiválon a sok ember, egy este 200 csajt is meg tudsz szólítani (ettől tirpák még ne legyél). Sok sikert :)

2022. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Baromi lehangoló a sok piás nyomuló barom. Ha volna is hangulatom valami erotikus dologhoz, az "egyszerű" pasik elveszik minden kedvem.
2022. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 miért egy szimpla bulin nem ugyanez a helyzet? A fesztivál olyan mint egy szombat esti buli - csak éppen sokkal tovább tart és többen vannak.
2022. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Házibulikba járok csak, ahogy a jelenlévők 90%-át ismerem is.
2022. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, többször is.

Ilyenkor azért jobban elengedi magát mindenki. Nem szoktam ellenállni ha nagyon bejövős pasival, pasikkal találkozom. Volt, hogy egy nap négy különböző vonzó pasival dugtam, de volt, hogy hármasban csináltuk 1-2 órás ismeretség után. A nevüket sem tudom már 😅 Én meg mindig kamu nevet adok meg azoknak akikről tudom csak az kell, hogy dugjunk egy jót egyszer ott a hangulat hevében 😅🙈

2022. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!