Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a megcsaláson jár az eszem, habár nem merném meglépni? 24n

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve házasok. Heti 2x szex van, ami nagyjából kielégítő (nem tökéletes, de ez van) viszont rengetegszer eszembe jutnak a régi tizenéves kalandjaim, álmodom hogy megcsalom és egy jót dugok valakivel, a való életben is lenne jelentkezőm a megcsalásra, de sose merném meglépni egyrészt mert szeretem a férjem, másrészt pedig nem tudnék elszámolni a bűntudattal.

Szóval vágyom a szexre más pasikkal de nem mernék soha a tettek mezejére lépni.

Más nő is van így hasonlóan rajtam kívül?

24n



2022. júl. 5. 22:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt érzem.

Ő a tökéletes társam,minden stimmel, csak a szex nem.

Az elején az is jó volt, de már 2 éve nincsen semmi. Huszonéves vagyok,és nem szexelek. Folyton csak ezen jár az agyam.

Mindent megpróbáltam felajánlani, beöltöztem már szinte mindennek, és mindig visszautasít. Kezdek belefáradni.

Lassan oda jutok,hogy tovább lépek,hisz gyerek nincs.

Ha bele gondolok,hogy így kelljen leélni az életemet,meg hogy vannak akik 60 évesen is többet szexelnek nálam,teljes depresszióba esek,és ezen már nsm segít az sem,hogy milyen jól megvagyunk. Nekem szex kell.

2022. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21

Nekem itthon 5 éve nincs semmi🙂

Igaz, ebből 3 évig szeretőm volt.

Jelenleg 16 hónapja élek szexmentesen.


37F

2022. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!