Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a megcsaláson jár az eszem, habár nem merném meglépni? 24n

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve házasok. Heti 2x szex van, ami nagyjából kielégítő (nem tökéletes, de ez van) viszont rengetegszer eszembe jutnak a régi tizenéves kalandjaim, álmodom hogy megcsalom és egy jót dugok valakivel, a való életben is lenne jelentkezőm a megcsalásra, de sose merném meglépni egyrészt mert szeretem a férjem, másrészt pedig nem tudnék elszámolni a bűntudattal.

Szóval vágyom a szexre más pasikkal de nem mernék soha a tettek mezejére lépni.

Más nő is van így hasonlóan rajtam kívül?

24n



2022. júl. 5. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenekrol almodozol, azt meg is fogod tenni,csak ido kerdese!
2022. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Tapasztalatból mondom, hogy igen. Nekem 3 hete írogat állandóan egy férjezett nő és már be is vallotta, hogy lefeküdne velem, meg állandóra keres dugópajtit, de elválni nem akar.
2022. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Kettes,tekerj be neki rendesen!
2022. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Csináld, élj. Csak az első alkalom lesz lelkizős, utána élvezni fogod.
2022. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott a válasz a miértekre a kérdésedben "nem tökéletes, de ez van". Na ezért álmodozol régi kalandokról, másokról - mert valójában kielégítetlen vagy. Mindenkinek jár az agya azon amire vágyna, de nem kapja meg. Ismered a mondást az éhes disznóról.

Tanács, ha szeretnéd hogy a kapcsolatod hosszú ideig tartson akkor ideje lenne leülnöd a pároddal és megbeszélnetek, elmondanod neki hogy neked mi hiányzik, mire vágynál, mit csináljon, mivel dobja fel. Legyen az akár gyakoriság, akár minőségi kérdés. Ha sokáig kielégítetlen maradsz az előbb utóbb feszkót szül a legjobb kapcsolatban is (észre sem fogod venni, de egyre ingerültebb leszel a pároddal, semmiségeken fogtok veszekedni), elkezdi erodálni a kötődést, az érzéseket. Annak meg hosszú távon sosincs jó vége, tudjuk mire vezet...

2022. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2022. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha már oda jutottál hogy erről fantáziálsz az eléggé előre vetíti a dolgot sajnos.

Próbálj meg leülni a pároddal és beszélni erről.

Eleve nagyon fiatalon jöttetek össze még fiatalon is házasodtatok, nem tudom hova ez a nagy sietség..

Próbálj meg vele kommunikálni erről hátha változik a dolog köztetek. Ha meg nem tesz erőfeszítéseket hogy neked is jó legyen akkor nyilván nem is érdekli, olyan emberrel meg nem biztos hogy együtt érdemes maradni.

2022. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan ez volt velem is. Annyi különbséggel h én nem voltam férjnél.

Nem volt kielégítő számomra a volt barátommal a szex, elkezdtem fantáziálgatni egy darabig... Majd megismertem egy olyan férfit akinek teljesen ugyan ez volt az ízlése, és nem bírtam ki h ne talizzunk.

Megtörtént aminek meg kellett... Életem legjobb baszása volt.

Utána rossz volt a barátom szemébe nézni. Összejártam a másik férfival mert nem tudtam lemondani a jó szexről, és szakítottam a barátommal.


Én nem bántam meg, mert van az úgy h kt embernek nem ugyan olyanok az igényei.

25l

2022. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ellaposodott a kapcsolatotok így máshol jár az agyad.


A kapcsolatot folyamat építeni, fejleszteni kell s dolgozni rajta épp úgy, mint bármi máson a világban, hogy jobb legyen.


Kérdés:akarod-e javítani vagy veszett ügy?


Ha off, tedd meg mielőbb, amíg fiatal vagy. Vén tyúk kevés embernek kell.


Senkinek se jó egy ilyen kapcsolat. Se neki, hogy fejben már hűtlenkedsz, se neked, hogy nem jó.


Ha pedig kapcsolaton belül lépnél más felé az téged minősítene le, de keményen.


Tartás,gerinc,őszinteség,tisztelet.

Még ha off is. Tiszteld meg a másik felet, hogy tisztázod vagy lezárod stb.


Ahogy érzed.


Megesik a kiszeretés is.


Pl tizenévesen az ember önismerete, személyisége nem ölt formát.

Kb 25 éves kor tájt alakul ki, addig pedig sokat változhat, ez miatt mennek szét kapcsolatok is, mindegy hogy baráti vagy párkapcsolati stb.


Nem szégyen, csak megfelelően kell kezelni mindezt, emberségesen.

2022. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos tanácsokat! :)
2022. júl. 6. 14:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!