Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltak csapdába csalni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltak csapdába csalni? vagy csak a spe.mádat ellopni? olyan csajra gondolok aki megpróbálta teherbe ejtetni magát. vagy ismertetek ilyen csajt aki erre használta a pasikat

Figyelt kérdés
hogy történt, mit reagáltál rá, végül gyerek lett belőle
2022. júl. 3. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2022. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az számít, hogy az én egyik barátnőm pár hét ismeretség után felvetette, hogy szeretne tőlem gyereket, és hogy ne húzzak gumit, egy picit betehetem úgy is, akkor igen, nekem volt már ilyen esetem.

Szerencsére kiderültek más disznóságok is, ezért otthagytam. Mivel azóta már bőven eltelt 9 hónap, most már ki merem jelenteni, hogy megúsztam.

2022. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel sajna nem vagyok milliárdos így még nem fordult elő ilyen 😂

G.cilopás vagy nagyon gazdag/híres emberekkel esik meg (ld. Boris Beckert), vagy egy kapcsolatban ahol "elfelejti" a nő bevenni a bogyót mert úgy gondolja gyerekkel tartja meg a pasit és "motiválja" arra hogy elvegye. Ez utóbbi nagyon hülye ötlet!!! Ha egy kapcsolatot csak a gyerek és nem az érzelmek, érzések kötnek össze az egy kényszer, nem pedig a boldogság útja.

2022. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

jöhet még.

nekem volt egy olyan hogy egy cigány csaj nagyon rám startolt, de halottam hogy meséli a többi kollegának, hogy terhes lett, de a pasi lelépet. ha akkor ráhajtok, tuti hogy azt mondta volna hogy az enyém. de kihagytam, mert tudtam hogy terhes

2022. júl. 4. 00:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha már terhes volt akkor te nehezen tudtad volna teherbe ejteni 😂 Használj egyébként gumit és probléma megoldva. Mondjuk ha nem ismered jól még a partnered, nem bízol meg annyira benne akkor amúgy is.
2022. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 próbáltak csapdába csalni így kezdödik a kérdés. ez pl. az
2022. júl. 4. 09:09
 7/14 A kérdező kommentje:
csajok volt hogy a pasi ígérte hogy kihúzza de mégse tette, hogy reagáltál, és terhes lettél?
2022. júl. 4. 10:14
 8/14 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Azt, hogy nem csaltak tőrbe, ezt úgy értettem, hogy nyilvánvaló volt néhány esetben, hogy bizonyos lányok megpróbáltak behálózni, mert tetszettem nekik. De szerintem ez rendben van. Gumi nélkül pedig sosem szexeltem átmeneti kapcsolatokban, vagy ahol a bizalom nem volt 100%-os. A védekezés a mi dolgunk is. Olyan szerintem csak pszichóknál van, hogy a lefolyóból halássza ki a szmötyit a teherbeeséshez. Szerintem a nők 99%-a pontosan tudja, hogy egy jó pasit így nem lehet megfogni, hiszen ha akarja, el tudja tüntetni a hatóságok elől a fizetédét, különösen, ha dörzsölt fajta. A nők alapból a férfiak együttműködését akarják. Szerintem.

2022. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan volt,hogy a nő azt mondta védekezik,aztán több végigszexelt éjszaka után mondta hogy "sajnos nem lettem terhes"..
2022. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jah, volt egy csaj aki túlságosan nyomult, ami tök fura volt, aztán kiderült hogy van 2 gyereke és a palija elhagyta, mikor én zártam vele a sztorit rá 2-3 hétre haver mondta hogy megy egy csajjal talizni meg jól lekúrja mutatta hogy ki én meg wtf, és havernak mondta hogy nyugodtan mehet gumi nélkül mert Ő tablettát szed, na kb a sztori ennyi lett volna, a csaj tuti teherbe akarta vágatni magát csak hogy magához láncolja havert, neki még azt se mondta el hogy van 2 gyereke...
2022. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!