Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy nem túl sármos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy nem túl sármos férfi veszi a bátorságot és elhív titeket randira, utána a barátnőitökkel kinevetitek vagy ilyesmi vagy elismerően beszéltek róla hogy legalább megpróbálta?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Elhívott randira. Férfihez illően teszi? Nem fogok se nevetni rajta, se kibeszélni, de nem fogom ajnározni se, de elutasítóm igyis ha nem tetszik. Bunkó módon teszi mint egy kis taknyos bájgúnár? Ki is nevetem ott helyben és szétoltóm h a kedve is elmenjen.
2022. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok válaszolni erre a kérdésre jól, mert én elég sármos vagyok. De mindig örülnek , mosolyognak a hölgyek ha elhívom őket ide oda :) ;)
2022. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is neked szól a kérdés
2022. febr. 19. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy tapló, akkor én is lekezelő leszek. De ha amúgy udvarias, csak nem szimpatikus, akkor én is finoman utasítom el, nem akarom megbántani ok nélkül. Nem ilyeneken szórakozunk ezen, foglalkozunk a saját dolgunkkal tovább.
2022. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan, udvariasan teszi akkor a reakció is normális lesz. Minek nevetném ki? Nem lelem benne örömöm hogy másokat gúnyoljak a háta mögött.
2022. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
mint látod teljesen mind1 h ocsmány vagy kellemes nemet kapsz, igyis ugyis nemet kapsz
2022. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan teszi, akkor nem fogom kinevetni, hiszen nem adott rá okot. Ha bunkó módon teszi, akkor kinevetem, de nem a külseje, hanem a viselkedése miatt.
2022. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha normális nem fogom kinevetni, nem fogom megaláznk
2022. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy adonis nem baj. Márint ha egy átlagosan kínéző férfi nem fogom ki nevetni. Ha egy 200 kilós igénytepen pali se nevetem ki. Ez olyan gyerekes.



23l

2022. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetek ki senkit, nem vagyok degenerált.
2022. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!