Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, őszintén mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén mennyivel több az esélye hogy beszélgettek egy nem annyira sármos pasival, ha valahonnan tudomásotok van róla, hogy gyönyörű és nagy férfiassága van?

Figyelt kérdés
Mármint annyira gyönyörű és nagy hogy "wtf is this thing" szintű gyönyörű.
2022. jan. 30. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
A kettő nálam üti egymást. A nagy, mármint a naaagy nem tetszik egyáltalán. Amúgy semmivel sem vonzóbb egy ilyen faroktól egy férfi, főleg nem beszélgetés szempontjából, attól még lehet 80 az iq-ja.
2022. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok emberrel beszélgetek, akiknek fogalmam sincs, mekkora van.
2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Pont nem érdekel, ettől még nem lesz se szimpatikus, se vonzó. Ha elég lenne egy nagy farok, vennék egy 22 centis dildót.
2022. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi párommal még évekkel ezelőtt egy barátnőm. Mikor megtudta, hogy köztük alakult, utalt rá, hogy elég jól meg van áldva. Engem az érdekelt, hogy majd hogyan használja, nem volt se plusz se mínusz pont.
2022. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mármint ő gyönyörű, vagy a pöcörő?
2022. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedek olyan férfival aki nem vonzó számomra
2022. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor nagyon sok érdekes beszélgetésről vagy jó szexről maradhattál le az életedben ennek a sznob hozzáállásnak köszönhetően
2022. jan. 30. 17:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már az is sznobizmus, ha olyannal ismerkedsz, aki tetszik? 😅
2022. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valakitől visszahallom valaki faszméretét, az rég rossz. Nem akarok olyannal dugni, ski valamilyen barátnőmet vagy közelebbi ismerősömet megdugta. Nekem undorító a gondolat. Szóval sajnos ilyen esetben mindegy mekkora neki vagy milyen ember stb, nem akarnék tőle semmit.
2022. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól vagyok sznob hogy nem fekszem össze minden férfival aki az utamba kerül? Az emberek többsége vonzalomból fekszik le valakivel. De, rendben, akkor vállalom hogy sznob vagyok, szerencsére a szexuális életem is teljesen jó volt mindig is. Neked pedig meghagyom azt hogy csúnya emberekkel szexelj.
2022. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!