Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendben van szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van szerintetek a strandon szexelés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ milyen strandon.

Én egy mallorcai tengerparton szereltem pár évvel ezelőtt, de éjszaka volt, és nem volt ott senki.

2022. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mkdir ***** válasza:
56%
Balatonba nyiltvizen simán. Medencébe már necces.
2022. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2022. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
#1 vagyok. Nem szereltem, hanem szexeltem 😂
2022. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Kedves privátot író szerencsétlen. Ki a fenét érdekel, hogy te kivel és hol csináltad?
2022. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Swinger strandon igen, gyerekmedencében nem.
2022. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nincs.
2022. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Rendben,mikor nincs ott senki sem
2022. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem zavarsz vele másokat, nem egy normál publikus strandon csinálod ahol gyerekek, mások látják akkor talán. Ha kimondottan swingerstrandon csinálod akkor meg teljesen rendben van, csak arra készülj hogy ott mások be is akarnak majd szállni 😂
2022. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Bár nem szex volt, de egy nyaralás alkalmával az úszómedencében az akkori szexpartneremmel kicsit rosszalkodtunk.

Én a medence szélén pihentettem a karom, ahol a fúvóka van, a lábaim lebegtek közben a vízben. A srác odajött hozzám, gyengéden nekinyomott a medence falának, nagyon szorosan átkarolt, majd kézzel kielégített. Iszonyatosan izgató volt. Közben még a víz alatti fúvóka is simogatta a testem.

2022. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!