Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mikor volt ugy "istenigazáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor volt ugy "istenigazából" kinyalva lányok asszonyok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 15:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Imádok nyalni, eddig csak remegős orgazmust produkált akinek csináltam.

Várom a jelentkezőket 😜

2022. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
17%
Én is várom a jelentkezőket, de valamiért a lányok nem szeretnének úgy “istenigazából” kinyalva lenni. Pedig csak alkalmit szeretnék.
2022. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
#17 Az én párom is középkorú, és odaadó nagyon, viszont engem sem izgat fel annyira az orál, mármint, ha én kapom. Érdekes ha viszont én adom és közben kényeztetem magamat, olyanokat tudok élvezni... Én sem értem, párom oda meg vissza van, mert ilyet ő sem látott még és én is csak vele tapasztaltam eddig ilyet magamtól. De, ha visszatérünk az én kényeztetésemre, akkor nálam a mellizgatás a favorit. Csak attól képes vagyok kielégülni. Ahány ház, annyi szokás. 😉
2022. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes olvasni azokat a kommenteket lányoktól akik nem szeretik. Én is voltam több olyan nővel aki nem szerette. Sajnos velük nekem nem is volt tartós a kapcsolat. Férfiként ez nagyon fontos számomra. Így lehet igazán érezni a kémiát a Nővel, én csak így bírom elképzelni akár a szexkapcsolatot is. Enélkül nekem nem tud kialakulni a kötődés. Persze értem hogy más nem így érez, legyen nő vagy férfi. Nekem ez a véleményem. Mellettem biztosan megéli a Partnerem ezt az örömöt :)

33/fiu

2022. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%

túlgondoljátok ezt a nyalás témát, gyerekek.

a szex nem a nyalásról szól.

2022. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
Reggelről. 4 orgazmusig nyalt.
2022. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igazán alaposan? Egy egyalkalmas kalandban több évvel ezelőtt. Kellemes volt, sokáig és kitartóan csinálta, érezhetően volt benne tapasztalata, de rá kellett jönnöm, hogy nekem az ujjazás jobban bejön.
2022. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog felteve ha ért hozza a párod, 1 valakinek sikerult eddig csak a 6 pasiból.Egészen élvezésig kinyalni
2022. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Sose fejezték még be nekem
2022. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29-es, ez szomorú :(

Sosem hagytam még abba.

2022. aug. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!