Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, nektek mennyire fontos egy olyan férfi péniszmérete, akivel kapcsolatot szeretnétek? Mekkora méret az, ami nem felel meg nektek, mi számít nálatok túl kicsinek és túl nagynak?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet akadálya a párkapcsolatnak a számotokra nem ideális méret? Hűséges, monogám kapcsolatra gondolok, tehát nincs olyan kiskapu, hogy egy másik férfitól megkapjátok a megfelelő nagyságú hímvesszőt.

Kérlek, írjátok meg azt is, hogy mit tartotok ideális, illetve elfogadható méretnek, továbbá hogy mekkora a túl kicsi és a túl nagy méret szerintetek.

Más a méretpreferenciátok, ha csak szeretőnek akartok egy férfit, mintha kapcsolatot szeretnétek vele? Megengedőbbek vagytok azzal, akivel komolyabban számoltok?



2022. jún. 28. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

"jaj nem tud kielégíteni ha nem lófarka van" - nők, akik a kisujjuktól elélveznek. :D

4cm után semmi érzést biztosító dolog nincs a hüvelyben. ;)

2022. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

11. Minden nőnek más a hüvelyhosszúsága, az ilyen felmérések általában átlagolva készülnek, mint a péniszéret felmérés országonként. Vizsgálnak egy adott csoportot a halmazból, szóval az nem az össes ember egyik esetben sem.

A méhszáj - én eddig úgy tudtam - 12-14 cm-re van, de hallottam olyat is hogy 18 cm. Persze, az sem kellemes ha valakinek olyan hosszú hogy csak döfköd és fájdalmat okoz vele.



A mostani kapcsolatommal együtt ez a harmadik komoly kapcsolatom. Az eddigi partnereimnek 14-16 cm közötti péniszméretük volt. Számomra elegendő volt, viszont nekik nem volt túl vastag, annyit hiányoltam. Nem volt fájdalmas egyik aktus sem és nem kellett azért aggódni hogy kisebesedem, esetleg komolyabb baj történik. Ami szmora már nagy lenne, az a 19-21 cm. Eléggé szűk típus vagyok, így ez nekem már kizáró ok lenne, ha fájdalmat okoz és em élvezem.


Párom péniszmérete 17 cm és 5,9 cm vastag. Az elején eléggé sokat kellett gyakorolni, lassan behatolni, több előjátékkal. Fájdalmas volt és kelleetlen, de mivel nagyon szeretem őt, ezért nem mondtam azt hogy e próbájunk meg összeszokni, hisz maga a kapcsolat is arról szól, amikor két fél egyre jobban megismeri egymást. Egy idő után teljesen sikerült az ellazulás, utána már nem volt probléma sem a hosszal sem a vastagsággal. :)

Oda kell figyelni egymásra, szerintem nem kizáró ok a méret egyik esetben sem.

2022. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!