Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon lehet 14-18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon lehet 14-18 év közötti csajokat látni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most én magamból és a kortársaimból indulok ki, nem sokat fogsz látni ott az fix. Magától valszeg nem mennek oda, szülői felvetést meg gondolom elutasítanák... És mint már írta valaki korábban, tényleg a legszégyenlősebb korosztály a miénk. 18/f vagyok, de a lányok gondolom még inkább így gondolkodnak.
2022. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés tini jár nudizni, ez pont nem az az életkor, amikor magabiztosak az emberek.

Amúgy meg full átlagos emberek vannak ott (is). Tehát ha peepshowra vágysz, nagyot fogsz csalódni.

Menj bulizni, fesztiválozni ha csajozni szeretnél, sokkal hatékonyabb.

2022. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 manly ***** válasza:
71%
Láttam már családi nudit is az Omszki tónál.Szóló tiniket is.
2022. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!