Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi folyik ki belőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik ki belőlem?

Figyelt kérdés

Barátom ujjazás közben elér egy olyan pontot, amikor jön az érzés, hogy “bepisilek”. Pár percre rá pedig be is következik, de ekkor már nem pisiléshez hasonlít az érzés, egszerűen csak nagyon jó. Azt szeretném tudni, hogy ez G pontos orgazmus? Ilyenkor mi távozik belőlem?

A szaga nem olyan mint a vizeleté, nem tudom megmondani mihez hasonló.



2022. jún. 26. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nincs köze a bepisiléshez. Olyan izmok rándulnak össze ilyenkor amik kinyomják a nedvesítő cuccot. Ha nagyon intenzív és jó a póz meg az ütem is pont kijön akkor tud úgy spriccelni mint a pisilésnél. Nekem csikló orgazmusnál is szokott néha sikerülni, nem vettem észre összefüggést abban, hogy jutsz oda. Sajnos csak kb 20 élvezésből egyszer jön így össze, pedig nagyon jó érzés.


Az ujjazástól egy ponton elélvezés valószínű a g-pontos orgazmus. Sajnos nekem az még sose ment.

2022. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

A hüvelyből nem jön pisi, bármit is csinálsz.

A fiúknak is hasonló érzés amúgy, csak ők már jobban megszokták.

2022. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Squirter... egy igazi áldás az ilyen, baromi szerencsés vagy! Hát még a partnereid :)


Nekem csak egyszer volt ilyen csajom, te jó ég, de szerettem!

2022. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Az vizelettel keveredett hüvely váladék.

Az intenzív izomösszehúzódás, összenyomja a húgyhólyagot. Olvassatok utána a jó életbe hogy mi f.szn.k van a google!

2022. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Női ejakuláció?
2022. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
#4-nek igaza van, hiába pontoztátok le. Az vizelet.
2022. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem pontoztam le, az is lehet.

De akkor sem a hüvelyből.

Ott erre vannak külön mirigyek, abból jön (akinek jön).

2022. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

4" es vagyok 6 os köszönöm!


A wikipédia "Női ejakuláció" oldaláról való a szószedet/idézet.

Ennek már csak fognak hinni!


A szószedet a wikipédia oldaláról származik!


"Az anyagot a húgycső jobb és bal oldalán található Skene mirigyek termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmuskor a húgycsövön keresztül kicsapódik. A váladék minősége, állaga szintén egyéntől függ: lehet tejszerű vagy világossárga, és az illata is mindig más és más.


Egyéni adottságoktól függően egy aktus során akár többször is bekövetkezhet.[2]


Ejakuláció előtt vizelési kényszer érezhető, ugyanis a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el, és az ejakulátum a húgycsövön keresztül távozik. Éppen ezért a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az vizelet, ez indokolatlan szégyenérzetet eredményezhet. A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot.[4]"

2022. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Én írtam korábban, hogy női eljakuláció lehet. Amit most idéztél a wikipédiáról, annak semmi köze nincs ahhoz, amit korábban írtál. A női ejakulátum a húgycsövön keresztül távozik. Eleve nem lehet vizelettel keveredett hüvelyváladék, mivel a vizelet és a hüvelyváladék két külön nyílásból jön. Ergo, bullshit, amit írsz.


"A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot."


Itt van, te magad idézted. Szóval.. Valószínűleg női ejakulátumja volt a kérdezőnek, ami a húgycsövön keresztül távozott.

2022. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
#9 Kivéve, ha inkontinencia problémái vannak a kérdezőnek, mert akkor simán bepisil orgazmus közben.
2022. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!