Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert kezd az egesz testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kezd az egesz testem remegni amikor egy lannyal beszelgetek szexualis temarol?

Figyelt kérdés

Peldaul ha az ismerkedes soran mesel hogy miket csinalt es hogyan, akkor elkezdek remegni es nem tudom abbahagyni amig el nem terelodik a tema. Szerintem ez attol lehet hogy nem vagyok megelegedve a szexualis eletemmel, egyszer voltam eddig egy lannyal de kevesnek erzem es probalkozok hogy minel tobb tapasztalatom legyen.

Elore is koszonom a valaszokat! 20/F


2022. jún. 26. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fu hat ez durva.. pszichologus?
2022. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ha szeretnél még normális szexuális életet élni. 21N
2022. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarról beszélsz, ami nekem is volt anno, akkor szerintem ez nem olyan komoly dolog. Nálam főleg fiatalon jött elő, amikor már nagyon közel voltunk a szexhez 1-1 lánnyal, és mikor például telefonon beszéltünk ilyenekről, akkor én is volt hogy egész testemben remegtem és így a telefon is remegett a kezemben például. Szerintem ez ilyen izgulási dolog, mikor már nagyon vágysz valamire, és közeledik a beteljesedésének az időpontja.
2022. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!