Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy ismerősömmel beszélgetek akkor rá vagyok izgulva, kívánom, elképzelek vele szexuális dolgokat?

Figyelt kérdés

Pedig az ismerősöm és nem igazán szeretném neki elmondani, hogy szívesen szexelnék vele de mégis hajt a gondolat. Mit tegyek ? Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg? Jó a kapcsolatunk nem szeretném elveszíteni.

Én 22/N



2022. jún. 22. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha csak fantazialsz róla az egy dolog. Ha meg is akarod élni az meg teljesen másik. Valahogy próbáld efelé terelni a beszélgetést hogy mit gondol a szexkapcsolatokrol stb.
2022. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretném is vele megélni, csak jó a kapcsolatunk így félek, hogy elveszítem. De ez egy jó ötlet megpróbálok puhatolozni. Köszi.
2022. jún. 22. 10:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Privát üzenetekre nem válaszolok ami szex ajánlás!!
2022. jún. 22. 10:20
 4/7 StevenUp ***** válasza:
Kérj egy faroköntvényt tőle. A többi csak a keret, mert úgyse olyan lenne élőben amilyennek te elképzeled
2022. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az illetőnek van társa? Ha nincs, akkor szerintem simán elmondhatod neki, mert ez végülis egy érzés felé irányulóan, aminek lehet, hogy örülne ő is. Lehet, hogy nem vagy neki közömbös ettől függetlenül, ezen nem gondolkodtál már, csak esetleg nem mer ő sem lépni? Nagy a korkülönbség köztetek?
2022. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy vagyok, egy pasi, akivel jóban vagyok egy ideje bejön, nagyon vonzódom hozzá, de nem merem felfedni magam. Ráadásul kollégák vagyunk, így nagyon kínos lenne ha elutasítana. Nem egyszerű helyzet, az biztos, nálad mióta tart? Honnan ismered?
2022. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk és pár hete tart. Köszi utolsó az őszinte válaszod. Ment a zöld kéz 😊
2022. jún. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!