Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerősöm volt a srác fb-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerősöm volt a srác fb- on és messengeren beszéltünk, ha törlöm őt is a beszélgetést is, szerintetek észre veszi?

Figyelt kérdés
Ti ezen besértődnétek, vagy érdekelne a miért?
2022. márc. 17. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már annyire nem izgat a másik ember, hogy törlöd, nem mindegy mit hisz / vesz észre / gondol?
2022. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Értesítve nem lesz róla, de ha a profilodat betölti, ott látni fogja, hogy már nem vagytok ismerősnek jelölve. Blockolás jó ötlet lehet, de az a kérdés faszi mennyire okos, mert téged már nem fog megtalálni, de másik/valaki más accountjával még rád tud keresni és akkor talán össze tudja rakni a képet, hogy blokkoltad. De ez már igényel egy kevéske intelligenciát ezért kérdeztem milyen szellemi színvonallal állunk szemben.
2022. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi vezetett idáig, de szerintem legtöbb esetben mindenkinek jól esik egy indoklás lezárásnak. De mondjuk furcsállom, hogy érdekel megsértődik-e mikor te minden kapcsolatot meg akarsz vele szüntetni.
2022. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A törlés oka:


Jó ideje kerülgetjük egymást, hol közelebb engedjen, máskor elkerül. Elegem van, elfáradtam. És nem akarom online látni sem, mert ha folyton előttem van, hiányzik.


Ennyi. Egy intelligens srácról van szó, csak maga sem tudja mit érez és hajókázunk az álló vízen. Szeretem, de tovább kell lépnem, mert csak szenvedek miatta.

2022. márc. 17. 00:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy opció, hogy "leiratkozol" róla. Én is csomó ismerősömmel ezt csinálom. Azt ő garantáltan nem fogja látni közben meg barátok maradtok a platformon. Neked viszont onnantól semmit se fog feldobni, max ha egy közös ismerősödtökkel lép valamilyen interakcióra. Akkor picit még majd okosítani kell ezt, de szerintem ez jó megoldás lesz.
2022. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szimplán törölném,minimális indoklással.

A tiltás olyan gáz.

2022. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja,kérdésre válasz:nem veszi észre,illetve messenger fiókból csak úgy tudod törölni,ha frissíted telón a messengert.(miután facebookon törölted őt)

Ez esetben,ha írni akar neked,nyilván észreveszi.(utolsó voltam).

2022. márc. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tiltottam, csak töröltem .
2022. márc. 17. 08:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk látom, hogy törölted már, de azért gondoltam leírom, hogy ha besértődni nem is sértődnék, de ha tényleg intelligens a srác, akkor szerintem megérdemel annyit, hogy őszintén elmondd neki azt, amit leírtál itt fentebb. Ez személyes vélemény, de nekem igen rosszul esett, amikor a lány hirtelen lelépett, pedig csak normális próbáltam lenni...
2022. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban, hogy meg kelljen magyaráznom. Mondhatni nézegjük egymást, kornyekezzuk, de csak húzzuk húzzuk, elegem van
2022. márc. 17. 10:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!