Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan reagálnátok ha egy nő szexkapcsolatot akarna tőletek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ismerem egy ideje és szimpatikus, belemennék. Egyszer élünk nem?
2022. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha akkor van barátnőm, akkor megmondanám neki, hogy nem megyek bele szexkapcsolatba.


Ha pont nincs barátnőm és ismerem a csajt és szimpatikus is, akkor meg miért is ne?!

2022. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki 32/F
2022. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Örülnék neki ismételten.
2022. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Leginkább közölje. És ne ugy tegyen hogy mi lennenk a legjobb pár evör. Szerintem így nehéz olvasni a sorok között. Es nem is kene. Nem is lenne baj. De legalább az ember tudná. Szerintem teljesen rendben van. Illetve lenne. Ha megtennek nehanyan. Es btw megkimelnenek néhány csalodast. Mindenkinek.
2022. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy én nem adom magam oda csak úgy.
2022. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!