Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben ti belemennétek? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben ti belemennétek? N

Figyelt kérdés
A párom azt szeretné ha az ágyban az anyámat alakìtanám. Ti mit mondanátok erre?

2022. jún. 23. 01:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt konkrétan hogy érti?

Bicegnél vagy mi?

2022. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Számomra ez sértő lenne, ha nő lennék és nem lennék benne. De én igazából nem is tudom, hogy kellene ezt elképzelni, hogy mást alakítasz.
2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ez nem troll, akkor elég beteg, sőt, remélem komoly mert viccnek nagyon rossz. Az én nőm tuti kiakadna ha ezt kérném, de leginkább eszembe se jutna.
2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem el, hogy ennyi beteg ember van a földön



Ha ez igaz, akkor baszd pofán egy nagy büdös hallal azt a mentális katasztrófát

2022. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Úgy hogy beöltözök meg ilyesmi.
2022. jún. 23. 01:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért meredek.

De kérd meg, hogy ő meg alakítsa az öccsét. :D

2022. jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt még el tudom képzelni hogy a srác megnézegeti a nőjének az anyját, de ilyet még nem hallottam, hogy bekérdezi a csaját hogy szerepjátékozzák le :D
2022. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De minek öltőzöl be? Otthonkát veszel fel?


Rohadjak meg, de akkor sem tudom elképzelni, hogy ez a valóságban hogy lenne megvalósítható.

2022. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Teljes agyfasz, én pszichológushoz küldeném a faszit, vagy egyenesen melegebb éghajlatra. Oké, hogy valaki perverz, de ez egyrészt sértő, másrészt pedig kérdéseket vet fel, hogy előzmények nélkül miképp képes valaki ilyet előadni. Nyilvánvalóan nem egyik pillanatról a másikra jut eszébe az, hogy anyáddal akar dugni, és annak, akinek ez a comingout megfelelő formája, az egészen biztosan nem az én ágyamban zavarná le a következő szexuális élményét.
2022. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább leírnád hogy ezt hogy ezt hogy kell elképzelni.
2022. jún. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!