Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sok szextől lehet sorjás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szextől lehet sorjás valakinek a segglyuka?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"sorjás"? Az meg milyen segglyuk?
2022. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sorjás? Az mit jelent? Amúgy is olyan redős a nyilás zártan, ha jól kifeszűl akkor sima lesz. Attól nem fog szétforgácsolódni mert gyakran használják. A felületi sérülés előfordulhat, de aki gyakran análozik az ügyel a higiéniára, használ aranyérkenőcsöt is. És persze síkosítót.
2022. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyen durva érdes.
2022. jún. 20. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, miért tapasztalsz ilyet vkinek?
2022. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, nekem.
2022. jún. 20. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meglehetősen vastag mérettel análoztam egy lánnyal másfél évig úgy átlagban heti 2-szer fél órát.

Sorjásnak nem mondanám, de meglátszott rajta, kicsit beráncolódott és alapból nagyobb lett a lyuk, illetve akár 1hónap szünet után is hamar kitágult. Mondhatni eléggé bejárattam.

2022. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 hogy érted, hogy nagyobb lett? Alap esetben? Vagy ha dugtad jobban kitágúlt? Nyilván ha hetente gyakran és huzamosabb ideig análozik vki, akkor érezhető, hogy ernyedtebb, könnyebb a behatolás.
2022. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az természetes ha megnagyobbodik, ezek szerint keményebb lesz, mivel ott az ánusz így védekezik az igénybevételnek.

Amíg nem érzel fájdalmat, nincs gond.

2022. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Az anál nem egészséges. Bármilyen szakembert megkérdezel erről, ugyanezt fogja mondani. Az a lyuk nem arra van kitalálva. Az emberi test viszont remek találmány, védekezik a sérülések ellen. Mivel ha valami kívülről bekerül az ánuszba, az megsérül.
2022. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
#9 butaság, a popsi izgatás is az erotika, önkielégítés, a szex része. Az is erogén zóna, csak jól kell bánni vele. Sok nő análisan tud csak elélvezni. A ffiaknak is élvezhető a prosztata izgatás miatt is. A melegeknél alapvető az análszex de heterók is előszeretettel csinálják.
2022. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!