Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt egy kis baleset?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy kis baleset?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Reggel szex közben barátom elég gyors tempóra váltott és valahogy véletlenül rossz helyre tette be..de így elég erősen…(mi nem szoktuk popóba csinálni..). Fel is sikitottam úgy fajt, mondtam ennek itt most vége van, elmentem fürdeni megnézni mi a helyzet és faj, főleg ha leulok illetve picit vérzik is.


Lehet nagyon hülye kérdés de kicsit elfogott a pánik, ugye ez hamar begyogyul magától? Nem kell vele semmit csinálni? Amikor történt a baleset hirtelen tok rosszul is lettem, hanyingerem lett de az aztán elmúlt egy két perc múlva.


Tok kellemetlen, barátom meg kirohogott amikor mondtam neki hogy mi a helyzet..


Köszi a valaszokat

22L



2022. jún. 18. 11:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az volt... Aljas dolog.

Gondolj bele, hogy optimális esetben az ujjadat alig tudod feldugni mert a záróizmok működnek. Akkor egy farok hogy tudna csak úgy becsúszni??

2022. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van
2022. jún. 18. 11:52
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

"barátom meg kirohogott amikor mondtam neki hogy mi a helyzet.."

És ez a barom még a barátod?


"Én is gondoltam rá, mi van ha nem véletlen volt… de az elég aljas dolog lenne:/"

Szerinted aki ezek után kinevet, az nem képes más aljasságra is?

Ne legyél már ostoba!

2022. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Örülhetne, ha nem jelenteném fel erőszakért...
2022. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tudatosan történt. Így akart betörni.
2022. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálunk is volt. Mi csináltuk popsiba is, de épp, akkor nem. Csak nagyon belendültünk és véletlenül rossz helyre ment vissza. Ha ki lett volna tágítva meg síkosítózva, akkor biztos nem ijedtem volna meg én sem meg ő sem. Viszont én sajnáltam a barátnőmet és nem kiröhögtem, szegény nagyon sírt. Ez a kiröhögés elég gyökér reakció szerintem.


A lényeg, hogy nálunk nem lett belőle semmi sem, viszont azért ha nem múlik, akkor el kell menni orvoshoz.

2022. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a pasit rúgd ki rohadt gyorsan, mert amellett, hogy nem szeret, csak használ, zéró szex kultúrája sincsen!

Neogranormonnal kenném pár napig, ha viszket, vagy fáj továbbra is, akkor sajnos el fertőződött, sebésznek meg kel mutatni..:(

2022. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Még egy tanács! Egy ideig nagyon vigyázz, hogy ne legyen szorulásod!!! Inkább gyogyszerrel segits rá, hogy mindig hig, lágy legyen amig meg nem gyogyul teljesen.
2022. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem viszket, csak értelemszerűen faj ha nyomást gyakorlok arra a területre (pl leulok) de gondolom ez most normális.

De igyekszem figyelni, szerencsére már kevésbé faj mint reggel.

2022. jún. 18. 17:45
 20/20 anonim válasza:

Barátnőm szerette volna,ha egyszer hátulra is beteszem...nos,túl nagy voltam neki,vérzett is egy kicsit.

Neki 2-3 nap alatt elmúlt

2022. jún. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!