Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy számomra kellemes kényesztetés az, amikor valaki orális szex után azonnal csókolózik velem? 23L

Figyelt kérdés

Van egy dolog a szexualitás kapcsán, amit nagyon élvezek! Azt, amikor valaki orális szex után azonnal csókolózik velem. Imádom az érzést, hogy miután kinyalnak engem és utána azonnal csókolóznak velem, érzem a saját puncimnak az ízét. Azt is szeretem, amikor valaki megujjaz engem hosszasan és utána azonnal a számba dugja azt az ujját, amivel megujjazott engem.


Szégyenlős lány vagyok, de szeretném elmondani a páromnak, hogy én ezeket a dolgokat nagyon élvezem! Ma este is vele fogok aludni és szeretném, ha kényesztetne engem úgy, hogy folyamatosan érezném a saját puncimnak az ízét orális szex utáni csókolózás közben és amikor ujjazás után a nedves ujjat a számba tenné!


Hogyan beszélhetném meg ezt a kedvesemmel? Legutóbb kérdezte tőlem, mi esne nekem jól az ágyban. De félek, furcsálná a kérésem! :( Pedig nagyon szeretjük egymást a párommal, csodálatos férfi! Mi a módja annak, hogy megbeszéljem vele, hogy számomra ez a dolog kellemes kényesztetés lenne?



2022. jún. 17. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Először is. Olyan szó nincs, hogy kényesztetés! Kényeztetés van. Nem mindegy.

Másodszor. Ha lefekszel vele, hogy nem vagy képes kinyitni a szád és elmondani mi a jó neked?

Ha nem mersz beszélni, akkor szex közben, ha nyalt, fogd meg a fejét és csókold meg.

2022. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű.


Miután kinyal, egyszerűen húzd magasra és smárold le.

Ha megújazz, fogd meg a kezét, szavak nélkül jelezd neki, hogy nyaljon, közben a kezét húzd a szádhoz, és hajrá.


Ha beszélni szégyenkezel erről, akkor lépjna tettek mezejére.

2022. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Miutan kinyalt, megcsokolod. Ahogyan a #2-es irja, tok jo lesz neki is (marmint a parodnak) Sok sikert :*
2022. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy fogom csinálni ahogyan javasoltátok nekem! Nem fogom megbeszélni vele előre, hanem ma este orális szex után odahúzom a fejét magamhoz és megcsókolom miután kinyalt, illetve ujjazás után megfogom a kezét és a számba teszem. Utána szerintem sokkal könnyebb lesz elmagyaráznom neki, hogy számomra ez egy nagyon kellemes dolog.
2022. jún. 17. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rajon, es nem veszi zokon ;)
2022. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
+1: Dugás közben kiveszed magadból a szerszámát és szopogatod. Aztán vissza, majd megint szopi...
2022. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ezba beszéd

Én se kérdeztem meg a barátom, erről. Egyszerűen lesmároltam. Be is pörgött rendesen.


A suexet nem megbesuélni megtervezni kell, hanem spontám élvezni.


Ha megbesetleg nem jöm be neki, ( amit kétlek ) akkor egyszerűen gyerekes a pasi.


Az én barátom akkpr is lazán lesmárolnha a számba megy el. Nálunk ez a norma, és egyszer se beszéltünk erről.


Sok sikert csajszi. 😊😉

2022. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

#7 Na ilyenkor szomorodok el, hogy hol tart a szexuális kultúra.

Ez, hogy a szexet nem megbeszélni kell, ideig-óráig működhet ha "nagyon szerencsés a csillagállás", egyébként viszont előbb-utóbb úgyis adódni fog megbeszélnivaló. A pasid pedig nem szexgép, neki sem jöhet be minden - ízlésnek hívják a dolgot, ettől senki nem lesz gyerekes.

Kérdező, alapszabály: akkor vagytok érettek a szexhez, ha tudtok róla beszélni. Lazán hozd szóba utána vagy simán egy bensőséges pillanatban. A pasid nem gondolatolvasó - abból, hogy lesmárolod, nem lesz egyértelmű, hogy ez most csak egy kivételes pillanat hevében esett jól, vagy neked tényleg nagyon bejön. Ha viszont valamikor szóban mondod neki, ő is tudatosan rajta lesz, hogy minél inkább így csinálja, hisz világosan tudja, hogy téged ez mennyire izgat. Hosszú távon a jó szexhez elengedhetetlen a kommunikáció (meg a párkapcsolat összes többi dolgához is).

2022. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Így van✊. A szexről beszélést nem úgy kell elképzelni, hogy leültök az asztalhoz egy papirral meg ceruzával. Nálatok nincs olyan hogy szex után mikor feküdtök az ágyban dumáltok arról hogy mit élveztetek, meg hogy mit lehetett/lehetne kipróbálni legközelebb. Ez az egyik legjobb pillanat erre, és a legkirályabb érzés. De egy parkban a padon ülve is lehet elképzelésekről sugdolózni, vagy moziban, vagy néány pohár valami után egy partyban. Mittomén kismillió szituáció van amikor lehet ezt időzíteni. Ezek iszonyú szexi dolgok, ilyeneket ér csinálni. Létezik olyan férfi vagy nő akinek ez nem jön be?
2022. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!