Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátőmnek fél év után is fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátőmnek fél év után is fáj a szex. A fogamzásgátló elhagyása megoldás lehet? A többi lent…

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 2 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, minden oké - a szexet kivéve. Elsők vagyunk egymásnak. A petting mindig is jó volt, azt most is nagyon szeretjük.

De egészségügyi okokból fogamzásgátlót kell szednie egy éve. Azóta nem nedvesedik egyáltalán.

Közben ugye (kb fél éve) elkezdtük lefeküdni, rendszeresen csináljuk, volt is pár jó alkalom, de a legtöbb nem arról szól, hogy hogyan élvezzük leginkább, hanem hogy hogyan fáj neki a legkevésbé. :(

Sok síkosítót használunk, de nem elég hatásos. Dörzsölöm szegényt nagyon. Nem feszítem (vagyis inkább csak kicsit), hanem dörzsölöm, az a baj.

Ha válthatna másik fogamzásgátlóra, vagy teljesen otthagyhatná a gyógyszert és elkezdene megint nedvesedni, az megoldhatná a problémát szerintetek?

Avagy: lehet az, hogy a síkosító nem váltja ki a nedvesedést, ezért nem megy a szex?


Köszi a válaszokat előre is!:)



2022. jún. 14. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Hogy lehetnek felnőtt emberek ennyire buták?

Ha az orvos felír egy gyógyszert, de annak olyan mellékhatásai vannak, amik megkeserítik az életet, akkor az az első, hogy visszamegyek és elmondom neki a problémát.

Te pedig szégyelld magad, amiért keféled annak ellenére is, hogy tudod: neki ez fáj

2022. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a fog.gátló a hibás. Irány vissza az orvoshoz és egy kidörzsölt, irritált hüvelyt nem érdemes tovább sebesíteni.
2022. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos a megoldás, de ki lehet próbálni még másik síkosítót.
2022. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyes: mivel mint megírtam, tapasztalatlanok vagyunk, nem tudjuk, hogy a fogamzásgátló-e a hibás tényleg.

Ezenkívül másra is gyanakodtunk, sok időbe telt azt kizárni.

Ja, és azóta barátnőm kb 3-szor volt nőgyógyásznál, egyszer sem mondtak rá semmit, csak a vállukat vonogatták.

Szóval ha ennyit tudsz rá mondani, ennyi jóindulat van benned, hogy ‘hülyék vagyunk’… akkor inkább ne válaszolj többször erre a kérdésre, köszi, szia.

2022. jún. 14. 10:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, kérdező, hogy nagyon sok nőgyógyász nem veszi komolyan a fogamzásgátló okozta tüneteket, pedig bizony komolyak.


Én nem egészségügyi célból, hanem kizárólag a kényelmesebb védekezésért szedtem 4 éven keresztül, de nagyon megbántam.

2022. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kettes, hármas: Köszi a válaszokat!

Már megvan időpontja, csak ugye sokat kell várni.

Meg addig is próbálunk rájönni, hogy mi okozhatja neki a fájdalmat.

Ez kb a harmadik síkosító, amit próbálunk, ez az eddigi legjobb, az előző kettő mindkettőnket csípett.

2022. jún. 14. 10:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó az óvszer?


A gyógyszernek sok szar mellékhatása van, nem csak ez. Abba kéne hagyni azonnal.

2022. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert endometriózis gyanúja miatt kell szednie. Nekem jó lenne az óvszer is, de nem biztos, hogy opció. Először jó lenne tudni, tényleg a tabletta-e a baj.
2022. jún. 14. 11:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyem sikositot hasznaltok most, de ha meg nem probaltatok, akkor probaljatok az aquaglide-ot, az tok natur. Meg esetleg valami nem szines/szagos ovszert is kiprobalhattok, hatha a gumi miatt jobbam csuszna.

Amugy meg tuti a fog. gatlo lesz a gond :/

2022. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Fog. gátló ide vagy oda, de a probléma elkezdett pszichéssé válni, elindult egy un. negatív kondicionálódási folyamat. Előre fél attól hogy fájni fog - persze hogy fog. Tudat alatt összeszorítja a hüvelyét, előjön hogy "a múltkor is fáj" és elkezd az agya minden impulzust fájdalomként detektálni.

Váltsatok síkosítót ÉS fokozatosság. Rövidítsétek le a behatolások időtartamát, petting mellett csak 1-2 finom húzás, amit fokozatosan alkalmanként növeltek. Sok-sok-sok türelem fog kelleni visszavezetni a szex gyönyöreibe. Kitartást!

2022. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!