Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudnak azok a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak azok a nők akik azt mondják hogy 6-8szor orgazmusuk van aktus közben?/+?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 08:12
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Mert egy orgazmus után túl érzékeny a hüvelyed vagy a csiklód és nem tudsz rögtön még egy orgazmust elérni. Kell egy kis szünet a kettő orgazmus között. És egy nő max 2-3szor tud elmenni sex közben. Aki többet mond az kamus és hazudik.
2022. jún. 14. 13:05
 32/42 anonim ***** válasza:
83%
minek teszel fel egyáltalán egy kérdést, ha senkinek nem hiszel?
2022. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Mert nem az igazat mondjatok. :)
2022. jún. 14. 13:10
 34/42 anonim ***** válasza:
91%
ismeretlenül vagyunk itt, ha nem zavar..
2022. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Vagyis ezzel te is belátod hogy néhányan hazudnak.
2022. jún. 14. 13:17
 36/42 anonim ***** válasza:
86%
Szövegértelmezés nem megy? Ha ismeretlenül vagyunk itt, miért is hazudna bárki? Ezzel befejezettnek tekintem a veled való társalgást
2022. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Mert nem bukik le hogyha hazudik és csak hencegni szeretne vagy figyelem hiányos.
2022. jún. 14. 13:44
 38/42 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is több szokott lenni egy aktus alatt. Szimplán csak képes vagyok a hüvelyi orgazmusra és össze szoktam már a párommal. Ezen mi olyan hihetetlen?
2022. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
71%
1, kíváncsi lennék mi a titka, pedig nekem a hüvelyi orgazmus is ment már párszor:D
2022. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
88%
Gondolom a kérdező férfi. Ha férfi akkor nem tudhatja, hogy egy Nő hányszor tud elélvezni egymás után. Mivel a kérdezőnek nincs hüvelye. Mi Nők nem olyanok vagyunk mint a pasik, hogy 1x el élveznek utána várni kell... A Nők teljesen másképpen működnek. Amiről neked fogalmad sincs, mivel férfi vagy és azt hiszed, hogy minden Nő csak meg játsza az orgazmust. Hát jó nagyot tévetsz. Én is többször el tudok élvezni egymás után, és tudod, hogy miért vagyok képes erre?? Azért tudok egymás után többször is el élvezni, mert nekem puncim van, és nem farkam. Ha pasi lennék akkor azt mondanám, hogy igazad van, egy aktus után pihenni kell. Csak a punci nem úgy működik mint egy farok. Én le sem írom, hogy mennyiszer tudok el élvezni,mert úgy sem hiszed el. Te azt hiszed, hogy a Női test ugyan úgy működik mint a Férfi test. Hát jó nagy tévedésben élsz🤣😂 És még a Nők hazudnak az orgazmusról.🤣😂 Elég nagyot hazudtál Te itt, és nem is egyszer. És mint pasi Te tudod, hogy egy Női punci nem tud többször el élvezni. Te tudod akinek nincs is puncia, Te jobban tudod mint egy Nő🤣😂 Ez az év vicce🤣😂
2022. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!