Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok tartani nofap-et?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok tartani nofap-et? Szerintetek az gond, ha egy napig se bírom maszturbálás nélkül?

Figyelt kérdés

nofap = önkielégítés kerülése (ha Valaki nem tudná)


Minden nap maszturbálok legfeljebb kétszer és többek között emiatt is fogadtam meg magamnak, hogy másnap nem fogok.


Tinédzser vagyok és ,,tombolnak a hormonok" vagy legalábbis ezt szokták mondani de egyszerűen nagyon nehéz számomra kibírni maszturbálás nélkül.


Szerintetek ez normális vagy függő vagyok már? Ti szoktatok nofap-et tartani?


Válaszokat előre is köszönöm!


Bocsánat a szöveg összevisszaságáért.



2022. jún. 13. 17:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Direkt nem tartok ilyen napokat. De persze van hogy nem verem és olyan is hogy napjában többször. Szerintem az elmúlt 30 évben nem nagyon volt 1 hétnél hosszabb ejakuláció nélküli időszak.
2022. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez nap hogy tartani kelljen. Ez egy életstílus.
2022. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
60%
A férjem kamionos, 10 naponta van ideheza. Amikor gyereket terveztünk többször csinált 12-13 napos szüneteket, akkor jött össze a gyerek is. Elsőre nagyon gyorsan elment de annyi sperma volt, hogy folyt ki... ha ilyen 10-15 napos szünetek után dugunk, akkor sokkal keményebb, nagyobb a farka is szerintem. Csak rohadt hamar elmegy... 34N
2023. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem gond és túlstimuláltad magad. Éljen a szünet, próbálj meg minél nagyobb szüneteket tartani.


Ezen kívül ajánlom neked a magvesztés nélküli férfiorgazmus témájával való ismerkedést, ami technikai tudás, izommunka, önfegyelem és sok - önkielégítéssel - gyakorlás után érhető csak el, viszont ha egyszer tán csajod is lesz, akkor az sosem enged el többet, ráadásul az egész azért alakult ki a távol-keleten, mert az sok éve köztudott, hogy milyen energiaveszteséggel jár egy ejakuláció, miközben az orgazmus az agyban történik és nem feltétlenül kell, hogy ennek testi kivetülése is legyen. Nekem elvégezte a barátom ezt a kurzust még a párkapcsolatunk elején és soha senkivel nem volt még olyan jó, mint vele akkor is, amikor a legkevésbé jó vele, komolyan, pedig nem kevés tapasztalatom van szexszerető negyvenéves, egészséges nőként. Állítólag már ingyen is meg lehet tanulni interneten, bár tán csak angolul, de tán az sem jelent már gondot mindenkinek manapság, éljen a magvesztés nélküli férfiorgazmus azért, hogy kiegyensúlyozottabban élj, hogy megismerd a tested és a lelked, hogy megtanuld szétválasztani a testi érzéseidet a testi reakcióidtól, és éljen az energiaveszteség nélküli maximális élvezet, amelyet egyedül is, de a jövendőbeliddel is közösen csak még jobban élvezhetsz!

2023. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!